A magyar úszónő sorozatban negyedszer lett a világ legjobbja ebben a számban.

Szenzációs úszás! Hosszú Katinka aranyérmet szerzett a dél-koreai vizes vb-n

Lokál
-
  19.07.22 14:38 Vizes VB

Hosszú Katinka aranyérmet nyert 200 méter vegyesen a dél-koreai Kvangdzsuban zajló vizes világbajnokság hétfői napján.

Hosszú Katinka világbajnok 200 méter vegyesen

444
-
  19.07.22 14:31 Sport

Szabó Szebasztián pedig országos csúccsal ötödik lett 50 méter pillangón.

Hosszú Katinka az első nő, aki négyszer egymás után lett világbajnok 200 méteren

ATV
-
  19.07.22 17:27 Belföld

Már a jövő évi tokiói olimpia tükrében értékelte hétfői világbajnoki címét Hosszú Katinka, aki a dél-koreai Kvangdzsuban sorozatban negyedszer diadalmaskodott 200 méter vegyesen. Ezzel az első női úszó, aki egymás után négyszer nyerte meg ugyanazt a számot.

Vizes-vb: Hosszú Katinka visszalépett

NLC
-
  19.07.22 07:54 Sport

Egy másik versenyszám miatt nem indult el 100 méter háton.

Ezért lépett vissza Hosszú Katinka 100 háton

24
-
  19.07.22 07:45 Sport

Hiába a szám olimpiai bajnoka, jó oka volt így tenni.

Fontos döntést hozott a világbajnokságon Hosszú Katinka

-
  19.07.22 06:31 Sport

A versenyző visszalépett a 100 méter hát küzdelmeitől a kvangdzsui világbajnokság úszóversenyeinek második napján.

Hosszú Katinka új edzővel is a világ legjobbja lett!

Ridikül
-
  19.07.22 15:10 Életmód

Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen a kvangdzsui vizes világbajnokságon. Most nem lett világcsúcs, de nem is bánja, mert így van még miért dolgoznia.

Hosszú Katinka visszalépett 100 méter háton

-
  19.07.22 05:12 Vizes sport

Csak egy órája lett volna a regenerálódásra.

Sporttörténelem: Hosszú Katinka zsinórban negyedszer világbajnok 200 vegyesen

Magyar Hang
-
  19.07.22 15:40 Sport

A háromszoros olimpiai bajnok 2:07.53 perces idővel csapott célba, megszerezve ezzel saját maga nyolcadik, a magyar úszósport 29. nagymedencés aranyérmét.

Hosszú Katinka megvédte címét

Népszava
-
  19.07.22 15:18 Sport

Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen a kvangdzsui világbajnokság úszóversenyeinek második napján.

Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen

Nyugat
-
  19.07.22 15:08 Sport

Mindezt a kvangdzsui világbajnokság úszóversenyeinek második napján.

Vizes vb: Hosszú Katinka világbajnok 200 vegyesen!

-
  19.07.22 14:33 Vizes sport

Hosszú Katinka sorozatban negyedszer világbajnok 200 vegyesen

-
  19.07.22 12:56 Vizes sport

Hosszú Katinka sorozatban negyedszer lett világbajnok 200 méter vegyesen! Háromszoros olimpiai bajnokunk a Kvangdzsuban zajló vizes világbajnokságon sem talált legyőzőre, így Barcelona, Kazany és Budapest után ismét aranyérmes lett ebben a versenyszámban. Szabó Szebasztián 50 pillangón az ötödik helyen végzett, Kozma…

BorsOnline
-
  19.07.22 09:30 Sport

Hosszú Katinka visszalépett a 100 méter hát küzdelmeitől a kvangdzsui világbajnoks�

Hosszú Katinka visszalépett, nem indul 100 méter háton

Ugytudjuk
-
  19.07.22 06:40 Megyei

Hétfőn még 200 méter vegyest is fog úszni.

Hosszú Katinka a 200 vegyes legyőzhetetlen királynője

-
  19.07.22 17:02 Sport

Élete legnehezebb időszakában sem adta ki kezéből a számot, melyet 2012 óta minden világversenyen megnyert.

Vizes vb - Hosszú Katinka sorozatban negyedszer lett világbajnok

Alon
-
  19.07.22 15:30 Megyei

Vizes vb - Hosszú Katinka megvédte címét ebben a számban.

Demokrata
-
  19.07.22 15:10 Sport

A háromszoros olimpiai bajnok a hétfői döntőben megvédte címét 200 méter vegyesen.

19.07.22 15:00 Sport

A háromszoros olimpiai bajnok magyar úszónő 200 vegyesen versenyzett a kvangdzsui világbajnokságon.

Hosszú Katinka verhetetlen, megvédte elsőségét

VG
-
  19.07.22 14:59 Sport

Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen a kvangdzsui világbajnokságon.

Hosszú Katinka ismét világbajnok női 200 méter vegyesen!

Player
-
  19.07.22 14:39 Sport

Egy másodpercig nem volt kérdés, hogy ő nyeri-e a számot.

Hosszú Katinka aranyérmes 200 méter vegyesen

Bama
-
  19.07.22 14:05 Sport

A háromszoros olimpiai bajnok megvédte címét.

Beol
-

Vizes vb – Az úszóversenyek hétfő eredményei

Közszolgálat
-
  19.07.22 11:37 Színes

A kvangdzsui világbajnokság úszóversenyeinek hétfői eredményei: férfiak: 100 m mell, világbajnok: ———————— Adam Peaty (Nagy-Britannia) 57.14 másodperc 2. James Wilby ...