Ne add fel, Rikako!

Magyar Nemzet
-
  19.07.23 06:08 Vizes VB

A 18. vizes világbajnokság legemlékezetesebb pillanatai egyelőre még nem a medencéhez kötődnek. Vasárnap a 200 méter gyors döntője után az ezüstérmes ausztrál Horton nem volt hajlandó felállni a dobogó második fokára, mert annak a csúcsára a „kokszos” kínai, Szun Jang lépett fel. Botrány a javából. De tegnap egy megható momentum is…

8 kapcsolódó hír

"Ezt az embert ignorálni kell" – Kozma Dominik is támadja a doppinggyanúba keveredett kínai világbajnokot

Szeretlek Magyarország
-
  19.07.22 15:42 Belföld

Szun legutóbbi ügyéről annyit lehet tudni, hogy a vádak szerint csapatának egyik tagja összetörte a doppingellenőrök által levett fiolákat, de az ügyben egyelőre semmilyen büntetést nem szabtak ki rá.

Vizes-vb: a doppinggyanúba keveredett győztes miatt nem állt dobogóra az ezüstérmes

NLC
-
  19.07.22 11:32 Sport

Mack Horton nem volt hajlandó felállni a dobogóra Szun Jang mellé.

Ez Kozma Dominik véleménye a vb botrányáról

24
-
  19.07.22 09:00 Sport

A magyar úszó szerint a szövetség a kis országok versenyzőivel keményebben viselkednek, mint a például a sokadjára gyanúba keveredő kínai Szun Janggal.

Kozma Dominik: „Ha én kétszer nem adok mintát, azonnal eltiltanak”

Magyar Hang
-
  19.07.22 09:21 Sport

A 200 méteres gyorsúszásban simán továbbjutó magyar versenyző kiállt az ausztrál Mack Horton mellett, aki nem volt hajlandó felállni a dobogóra a doppinggyanúba keveredett kínai Szun Jang miatt.

Vizes vb: nem állt fel a dobogóra doppinggyanúba keveredett kínai ellenfele mellé

Maszol
-
  19.07.22 11:50 Határtalan

Mack Hortont hangos ovációval fogadták a sportolói étkezőben.

Vizes vb - Kozma Dominik kiállt az ausztrálok úszójának véleménye mellett

ma.hu
-
  19.07.22 09:30 Vizes VB

A pályafutása során sokadik alkalommal doppinggyanúba keveredett kínai Szun Jang győzött.

Vizes vb: botrány a díjátadón, nem állt fel a dobogóra az ezüstérmes ausztrál

-
  19.07.22 11:11 Vizes sport

Finoman fogalmazva is érdekes körülmények között zajlott le a 400 méteres férfi gyorsúszás eredményhirdetése a kvangdzsui vizes világbajnokságon: a szám ezüstérmese, Mack Horton nem volt hajlandó felállni a dobogóra a világbajnok Szun Jang mellé, akit az ausztrál álláspontja szerint addig nem lett volna szabad engedni világversenyen…

Botrány lett az éremátadón a doppinggyanús kínai világbajnok úszó miatt

-
  19.07.22 08:04 Vizes sport

Az ausztrál Mack Horton nem állt fel a dobogóra Szun Jang mellé, aki sokadszor került gyanúba.