Újra világbajnok Hosszú Katinka 200 méter vegyesen

Magyar Nemzet
-
  19.07.22 14:31 Sport

Hosszú – aki sorozatban negyedszer nyerte meg ezt a számot – a magyar küldöttség második dobogósa a Koreai Köztársaságban.

12 kapcsolódó hír

Vizes vb – Hetedik lett a 4x100 méteres férfi gyorsváltó

Propeller
-
  19.07.21 15:24 Vizes VB

A 4x100 méteres férfi gyorsváltó a hetedik helyen végzett a kvangdzsui világbajnokság úszóversenyeinek nyitónapján, vasárnap. A Kozma Dominik, Milák Kristóf, Holoda Péter, Németh Nándor összeállítású kvartett 3:12.85 perces idővel csapott célba. Milák Kristóf váltja Kozma Dominiket a férfi 4X100 méteres gyorsváltó döntőjében a 18. vizes…

Hosszú Katinka érzi a vérszagot

-
  19.07.21 16:04 Vizes VB

A magyar döntősök közül Késely Ajna országos csúccsal negyedik helyen végzett 400 méter gyorson, míg a 4x100 méteres férfi gyorsváltó hetedikként zárt a kvangdzsui vizes világbajnokság úszóversenyeinek vasárnapi nyitónapján.

Kozma Dominik döntőt úszik 200 gyorson

-
  19.07.22 15:17 Vizes sport

A hatodik idővel kvalifikált a keddi fináléra.

Hosszú Katinka világbajnok 200 méteres vegyesúszásban

hirado.hu
-
  19.07.22 14:36 Sport

Sorozatban negyedszer nyerte meg a számot a világbajnokságon.

Hetedik a férfi gyorsváltó

Demokrata
-
  19.07.21 15:56 Sport

A 4x100 méteres férfi gyorsváltó a hetedik helyen végzett a kvangdzsui világbajnokság úszóversenyeinek nyitónapján, vasárnap.

Vizes vb: a magyar csapat 7. lett a 4x100-as gyorsváltó döntőjében

-
  19.07.21 14:32 Vizes sport

A magyar csapat hetedik helyen végzett a dél-koreai vizes világbajnokság 4x100 méteres gyorsváltó döntőjében.

Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen

Ugytudjuk
-
  19.07.22 15:34 Megyei

Sorozatban negyedszer lett világbajnok ebben a számban.

Vizes vb - Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen

-
  19.07.22 15:10 Határtalan

A háromszoros olimpiai bajnok a hétfői döntőben 2:07.53 perces idővel csapott célba, megszerezve ezzel saját maga nyolcadik, a magyar úszósport 29. nagymedencés aranyérmét. A 30 éves magyar versenyző vasárnap, az előfutamok során minden idők legjobb délelőtti idejét úszta (2:07.02), majd az elődöntőben is egyedüliként került 2:08…

Hosszú Katinka a 200 vegyes királynője - ismét világbajnok!

Gondola
-
  19.07.22 14:55 Sport

Hosszú Katinka nyerte a 200 méteres vegyesúszást a kvangdzsui világbajnokságon.

Vizes vb: Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen

Dehir
-
  19.07.22 14:47 Megyei

Kvangdzsu - Hosszú Katinka sorozatban negyedszer nyerte meg ezt a számot, 2:07.53 perces idővel csapott célba.

Hosszú Katinka világbajnok 200 vegyesen

-
  19.07.22 14:17 Sport

Az Iron Ladyt Barcelona, Kazany és Budapest után Kvangdzsuban sem lehetett legyőzni.

Így teljesítettek a magyarok: Késely Ajna döntős, Kozma és Bohus elődöntőt úszhat a vizes vb-n

-
  19.07.22 11:09 Sport

Késely Ajna a negyedik idővel jutott döntőbe 1500 méter gyorson hétfőn a kvangdzsui világbajnokság úszóversenyinek második napján.