Vizes vb: nincs magyar érem 25 kilométeren

Propeller
-
  19.07.19 07:02 Vizes VB

Nem szereztek érmet a magyarok a nyíltvízi úszók 25 kilométeres viadalán a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokság pénteki napján. A nőknél Olasz Anna a 6., Sömenek Onon Kata a 8. helyen végzett, a férfiaknál Gyurta Gergely 10. lett. A vb fő helyszínétől, Kvangdzsutól 130 kilométerre lévő Joszuban a nyíltvízi úszóversenyek zárónapján…

19.07.19 07:57 Sport

Hányt a verseny közben, 9 kilométer után feladta a küzdelmet.

Rasovszky hányt, Gyurta rohamot kapott a vízben

24
-
  19.07.19 08:57 Sport

Megküzdöttek az elemekkel és az időjárással, de nem szereztek érmet a magyarok a nyíltvízi úszók 25 kilométeres viadalán a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokság pénteki napján.

Dráma a világbajnokságon, asztmás rohamot kapott a vízben Gyurta Gergely

-
  19.07.19 07:47 Sport

Nincs magyar érem 25 kilométeren: a nőknél Olasz Anna a 6., Sömenek Onon Kata a 8. helyen végzett, a férfiaknál Gyurta Gergely 10. lett a nyíltvízi úszók 25 kilométeres viadalán a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokság pénteki napján.

Címvédés a nőknél és a férfiaknál, Olasz Anna 6. lett 25 kilométeren

-
  19.07.19 07:21 Vizes sport

Kíméletlen körülmények között úszták a versenyzők a 25 kilométeres távot.

Rasovszky feladta a 25 kilométeres versenyt

Teol
-
  19.07.19 06:46 Sport

Rasovszky Kristóf feladta a küzdelmet a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokság pénteki napján.

Gyurta asztmás rohamott kapott, Rasovszky kétszer hányt, aztán feladta 25 km-en

-
  19.07.19 08:53 Vizes VB

"Egy év munkája veszett kárba" – mondta a kvangdzsui vizes világbajnokság tragikus hősévé váló magyar úszó.

Rasovszky hányt, Gyurta rohamot kapott verseny közben

-
  19.07.19 07:31 Sport

A vizes-vb leghosszabb távján, 25 kilométeren álltak rajthoz a magyarok, Rasovszkynak fel kellett adnia a versenyt.