Minden éremből jutott a MOL Alapítvány kajak-kenusainak

MOLcsapat
-
  19.07.16 15:06 Sport

Az ifjúsági és U23-as kajak-kenu csehországi Európa-bajnokságon három MOL-os sportoló is érmet nyert: egy aranyat, egy ezüstöt és egy bronzot szereztek.

4 kapcsolódó hír

Négy bajnoki cím jutott az SVSE-nek

Veol
-
  19.07.16 11:00 Sport

Négy bajnoki aranyat és két további dobogós helyezést szereztek a Sportolj Velünk SE atlétái a közelmúltban megrendezett ifjúsági országos bajnokságon.

Tucatnyi vasi érem – Atlétikai országos bajnokság serdülőknek és újoncoknak

Vaol
-
  19.07.16 18:02 Sport

Négy arany-, öt ezüst- és három bronzérmet gyűjtöttek a Vas megyei serdülő (14–15 éves) és újonc (13 éves) korú atléták a korosztályos országos bajnokságon.

Nemes Réka négy aranyat hozott

Feol
-
  19.07.15 18:28 Sport

Tíz arany-, hét ezüst- és nyolc bronzérmet lapátolt a VVSI Pro Rekreatione kajak-kenu szakosztálya a Vidék Bajnokságon. Fadd-Domboriban az ötödik legeredményesebb klub volt a Velencei-tavi utánpótlásnevelő-műhely.

Dunaújvárosi éremeső Fadd-Domboriban

Dunaújváros
-
  19.07.15 17:05 Megyei

Tizennégy dobogós helyezéssel zárták a Fadd-Domboriban megrendezett Vidék Bajnokság küzdelmeit a Dunaferr SE kajak-kenusai.