Djokovic megvédve címét ötödször bajnok

Magyar Nemzet
-
  19.07.14 20:36 Sport

Eredmény: férfi egyes, döntő: ------------------- Novak Djokovic (szerb, 1.)-Roger Federer (svájci, 2.) 7:6 (7-5), 1:6, 7:6 (7-4), 4:6, 13:12 (7-4) A világelső és címvédő Djokovic 25. Grand Slam-döntőjére készült, ebből ötöt a brit fővárosban vívott, és csak egyszer maradt alul. A Wimbledonban másodikként rangsorolt, húszszoros Grand…

15 kapcsolódó hír

Wimbledon: Djokovic megvédte címét

HVG
-
  19.07.14 20:26 Sport

Ötödször bajnok a szerb teniszező.

Egészen hihetetlen, gigászi küzdelemben győzte le Djokovics Federert Wimbledonban

444
-
  19.07.14 20:15 Sport

A szerb világelső két meccslabdát hárítva, ötórás meccsen szerezte meg 16. Grand Slam-trófeáját.

Fucsovics újra a világ 50 legjobb játékosa között

24
-
  19.07.15 09:30 Sport

A rangsort a 16-szoros Grand Slam-győztes Novak Djokovic vezeti.

19.07.15 09:36 Sport

Fucsovics Márton két helyet javítva legutóbbi pozícióján a 49. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján. A hétfőn kiadott rangsort továbbra is Novak Djokovics vezeti, aki vasárnap megvédte címét Wimbledonban. A nőknél továbbra is az ausztrál Ashleigh Barty áll az élen, Babos Tímea egy helyet javítva a 124., párosban egyet rontva a harmad

Djokovic kiélezett győzelmére 71 éve nem volt példa Wimbledonban

Gondola
-
  19.07.15 19:10 Sport

Novak Djokovic 71 év után az első teniszező a wimbledoni bajnokságon, aki meccslabdákat hárítva nyert döntőt

WTA-ranglista: wimbledoni győzelmével Halep feljött a 4. helyre

Maszol
-
  19.07.15 11:20 Határtalan

A rangsort továbbra is az ausztrál Ashleigh Barty vezeti.

Ötödször nyert Wimbledonban Djokovic

Beol
-
  19.07.14 20:25 Sport

A 32 éves győztes – immár 16-szoros Grand Slam-bajnokként – 2011, 2014, 2015 és 2018 után megint ünnepelhet.

Fucsovics két helyet javított

Dunaújváros
-
  19.07.15 13:11 Megyei

Fucsovics Márton két helyet javítva legutóbbi pozícióján a 49. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján. A hétfőn kiadott rangsort továbbra is Novak Djokovic vezeti, aki vasárnap megvédte címét Wimbledonban.

Fucsovics két helyet javított, Babos 124. a világranglistán

-
  19.07.15 10:01 Kosárlabda

A férfiaknál továbbra is Novak Djokovic az ranglistavezető, a nőknél Simona Halep a negyedik helyre jött fel.

Djokovics drámai meccsen győzte le Federert, ötödik Wimbledonját nyerte

-
  19.07.14 22:05 Sport

Két meccslabdáról jött vissza a döntő szettben, három tie breakben is felülkerekedett a jól játszó svájcin. Beérte Björn Borgot Wimbledonban, összesen 16 Grand Slamnél jár.