Africa Cup of Nations 2019: Érkezik a VAR!

Fortuna Web
-
  19.07.10 10:16 Sport

A 2019-es Afrikai Nemzetek Kupája nyolcaddöntőiben nem született gól tizenegyesből. Ez nem semmi, pedig nyolc meccset játszottak le. A negyeddöntőktől viszont már működésbe lép a VAR, szóval sportfogadóként nincs más dolgunk, mint elébe menni a dolgoknak.

7 kapcsolódó hír

Szenegál és Nigéria is elődöntős az Afrika Kupán

-
  19.07.10 23:04 Foci

Benin emberhátrányban fejezte be a találkozót.

Afrika Kupa - Nigéria elődöntős

-
  19.07.11 09:58 Határtalan

A győztes gólt a 89. percben William Ekong szerezte, aki egy szöglet után a dél-afrikai kapus hibáját kihasználva sodorta a labdát négy méterről a kapuba. Eredmények, negyeddöntő: Nigéria - Dél-afrikai Köztársaság 2-1 (1-0) gólszerzők: Chukwueze (27.), Ekong (89.), illetve Zungu (71.) korábban: Szenegál-Benin 1-0…

Ank: egy gólt megadtak, egyet elvettek – Szenegál az első elődöntős

-
  19.07.10 19:59 Foci

Elsőként Szenegál jutott be az Egyiptomban zajló labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája legjobb négy csapata közé, miután a negyeddöntő szerdai mérkőzésén 1–0-ra legyőzte a tornát nyeretlenül záró Benint.

Afrika Kupa: Egy gól elég volt Szenegálnak az elődöntőhöz

-
  19.07.10 21:56 Határtalan

A győztes találatot az Everton középpályása, Idrissa Gueye szerezte. Eredmény, negyeddöntő: Szenegál-Benin 1-0 (0-0) ------------------------ gólszerző: Gueye (70.) kiállítva: Verdon (83. - Benin)     később: Nigéria - Dél-afrikai Köztársaság, Kairó 21.00 (MTI)

19.07.10 17:54 Foci

PL-játékos találata döntött a továbbjutásról.

Afrika-kupa: Nigéria a végén döntött, búcsúzott a házigazda kiejtője

-

Elsőként Szenegál jutott be az Egyiptomban zajló labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája legjobb négy csapata közé, miután a negyeddöntő szerdai mérkőzésén 1–0-ra legyőzte a tornát nyeretlenül záró Benint. Az esti összecsapáson Nigéria 2–1-re diadalmaskodott Dél-Afrika ellen, megadva magának az esélyt, hogy 2013 után ismét a csúcsra érjen.