Mali - Elefántcsontpart: Mali szervezettsége gondot okozhat Kodijáéknak

Fortuna Web
-
  19.07.08 09:59 Sport

Már csak két hely kiadó a top8-ban a 2019-es Afrika Kupán. Ghána este Tunézia ellen játszik, délután pedig Mali és Elefántcsontpart találkozik a Suez stadionban.

4 kapcsolódó hír

Az Arsenal kiszemeltje negyeddöntőbe lőtte Elefántcsontpartot

-
  19.07.08 21:05 Foci

Wilfried Zaha gólja döntött Mali ellen az Afrika Kupán.

Wilfried Zaha negyeddöntőbe lőtte Elefántcsontpartot

-
  19.07.08 21:35 Sport

Az elefántok az egyiptomi Afrikai Nemzetek Kupájának negyeddöntőjében Algériával csap össze.

Afrika Kupa - Elefántcsontpart a negyeddöntőben

-
  19.07.08 20:53 Határtalan

A továbbjutó Elefántcsontpart a nyolc között Algériával találkozik. Eredmény, nyolcaddöntő: Elefántcsontpart-Mali 1-0 (0-0) gólszerző: Zaha (76.) MTI

Afrika-kupa: Ghána 2006 óta először nincs a nyolc között

-
  19.07.08 20:05 Foci

Az Egyiptomban zajló Afrika-kupa nyolcaddöntőjében Elefántcsontpart Wilfried Zaha 76. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte Malit, ezzel eldőlt, hogy előbbi találkozhat majd Algériával a legjobb nyolc között. Az esti találkozón 1–1-es 120 perces csatát követően Tunézia tizenegyesekkel győzte le Ghánát.