Ma már a harmadik érmet szerzik a magyarok.

7 kapcsolódó hír

Junior úszó Eb: egy ezüst- és két bronzérem a pénteki termés

-
  19.07.05 20:23 Sport

Parádés úszással a fiú 4x200 méteres gyorsváltó szolgáltatta a nap magyar csodáját Kazanyban, a junior úszó Európa-bajnokságon. A Zombori Gábor, Ulrich Botond, Pap Bálint, Fábián Milán összetételű staféta az oroszok és a németek mögött a harmadik helyen ért célba. Ráadásként született még két magyar érem: Török Dominik 200 m…

Magyar szám lett a 200 pillangó a junior úszó-Eb-n

-
  19.07.05 18:35 Sport

A lányok duplázása után a fiúknál is összejött egy érem Kazanyban.

Úszás: látványos hajrával nyert ezüstérmet Török Dominik

-
  19.07.05 17:46 Vizes sport

Török Dominik Márk testhossznyi hátrányt ledolgozva ezüstérmes lett 200 méter pillangón a kazanyi junior Eb-n, Mihályvári-Farkas Viktória pedig 1500 méter gyorson bronzérmet szerzett.

Újabb magyar érmek a junior Eb-n

Demokrata
-
  19.07.06 07:10 Sport

Mihályvári-Farkasnak ez már a második dobogós helyezése volt.

Bronzérmes a magyar férfi 4×200-as gyorsváltó a junior úszó Eb-n

Debreceni Nap
-
  19.07.06 15:29 Sport

Bronzérmet nyert a Zombori Gábor, Ulrich Botond, Pap Bálint, Fábián Milán 4×200 méteres gyorsváltó a Kazanyban zajló junior úszó Európa-bajnokság pénteki napján. A viadal honlapjának beszámolója szerint a magyarok 7:21:61 perces idővel harmadikként csaptak a célba, ezzel a nap harmadik magyar érmét szerezték meg. Korábban Török…

Bronzérmes lett a junior úszó-Eb-n a magyar férfi gyorsváltó

-
  19.07.05 21:08 Sport

Ezzel a harmadik érmet is elhoztuk a tornáról.

Három érem, közte bravúrbronz a fiúváltótól a junior úszó Eb-n

Hosszabbítás
-
  19.07.05 18:15 Vizes sport

Három éremmel folytatta szereplését a magyar válogatott a kazanyi junior úszó Európa-bajnokságon.