Kopasz Bálint aranyérmes kajak egyes 5000 méteren

HírTV
-
  19.06.27 16:19 Sport

Kopasz Bálint aranyérmet nyert csütörtökön kajak egyes 5000 méteren a minszki Európa Játékokon.

7 kapcsolódó hír

A női kenupáros és a kajaknégyes is aranyérmes az Európa Játékokon

Magyar Nemzet
-
  19.06.27 10:22 Sport

A magyarok két arany- és egy ezüstérmet gyűjtöttek a csütörtök délelőtti négy 500 méteres döntőben a minszki Európa Játékok kajak-kenu versenyében.

Európa Játékok: Kozák és Birkás ezüstérmes 200 méteren

-
  19.06.27 14:08 Sport

Kajak-kenuban a mai döntők során alaposan megnövelték a magyar érmek számát a sportolók.

A női kajaknégyes és a kenupáros is aranyérmes lett az Európa-játékokon

-
  19.06.27 10:52 Vizes sport

A magyar kenupáros jelentős fölénnyel, a vb-címvédő kajaknégyes viszont hatalmasat küzdve, az utolsó métereken nyert.

Európa Játékok - Kozák ezüstérmes 500 méter egyesben

ma.hu
-
  19.06.27 09:59 Sport

A első két csütörtöki döntőben egy ezüstérmet szereztek a magyarok a minszki Európa Játékok kajak-kenu versenyében, amely idén a legjelentősebb kontinentális viadal a sportágban.

A női kenupáros és a kajaknégyes is aranyérmes

Hírklikk
-
  19.06.27 10:30 Sport

A Balla Virág, Devecseriné Takács Kincső kenupáros és a női kajaknégyes is aranyérmet szerzett csütörtökön a minszki Európa Játékok kajak-kenu versenyében, amely idén a legjelentősebb kontinentális viadal a sportágban.

Taroltak a magyar női kajak-kenu egységek 500 méteren az Európai Játékokon!

-
  19.06.27 09:17 Sport

A Minszkben zajló Európai Játékok női kajak egyes 500 méteres számában Kozák Danuta nagyot hajrázva másodikként ért célba a fehérorosz Volha Hudzenka mögött. A női kenu kettes és a női kajak négyes egységünk aranyérmes lett, míg a férfi kajak négyes hetedikként zárt.