Kikapott a férfi vízilabda-válogatott a világliga negyeddöntőjében

Kosaraslányaink hasítanak a világbajnokságon

24
-
  19.06.21 07:48 Sport

Simán továbbjutottak a Hollandiában zajló 3×3-as kosárlabda-világbajnokság csoportköréből. Jöhet a negyeddöntő!

Negyeddöntős a magyar női válogatott a 3x3-as kosár vb-n

-
  19.06.20 21:15 Kosárlabda

A magyar együttes négy csoportmeccséből hármat megnyert.

Legyőzte a japánokat, csoportmásodik a magyar válogatott a vízilabda világliga szuperdöntőjében

-
  19.06.20 18:15 Sport

A magyar válogatott 13-9-re legyőzte Japán csapatát a férfi vízilabda világliga Belgrádban zajló szuperdöntőjében csütörtökön, ezzel az A csoport második helyén zárt és pénteken az ausztrálokkal negyeddöntőzik.

A pólóválogatott ötméteresekkel kapott ki Ausztráliától

-
  19.06.21 17:01 Vízilabda

A világligában így már csak az 5-8. helyért játszhat Märcz Tamás csapata.

Férfi vízi-vl: az ausztrálok várhatnak a magyar válogatottra

-
  19.06.20 17:07 Vízilabda

A világbajnok horvát válogatott 11–9-re legyőzte Ausztrália csapatát a férfi vízilabda-világliga Belgrádban zajló nyolccsapatos szuperdöntőjének első csütörtöki mérkőzésén.

Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - Kikaptak a negyeddöntőben a magyarok

MaHu
-
  19.06.21 16:41 Sport

Märcz Tamás együttese az 5-8. helyért folytathatja szereplését és szombaton 10 órától a szerb-kanadai mérkőzés vesztesével találkozik.

Türkmenisztán legyőzésével negyeddöntős a magyar női válogatott a 3×3-as kosár-vb-n

Debreceni Nap
-
  19.06.20 23:52 Sport

A magyar női válogatott 18-7-re legyőzte Türkmenisztán csapatát az Amszterdamban zajló 3×3-as kosárlabda-világbajnokság csoportkörének utolsó fordulójában, csütörtökön. A Theodorán Alexandra, Papp Klaudia, Goree Cyesha, Medgyessy Dóra alkotta csapat három győzelemmel és egy vereséggel a második helyen zárta a csoportkört. Károlyi…

Férfi vízilabda világliga: pénteken az elődöntőbe jutás a tét

Dehir
-
  19.06.21 07:45 Megyei

Belgrád - A csoportjában második magyar válogatott a másik kvartettben harmadik ausztrálok ellen meccsel a továbbjutásért.