Negyeddöntős a férfi vízilabda-válogatott a világligán

7 kapcsolódó hír

Férfi vízi-vl: Büszkék lehetünk erre a meccsre – Gór-Nagy

-
  19.06.21 17:52 Vízilabda

Mint arról beszámoltunk, a magyar férfi vízilabda-válogatott ötméteresekkel kikapott Ausztráliától a belgrádi világliga negyeddöntőjében. Gór-Nagy Miklós csapatkapitány szerint büszkék lehetünk a mérkőzésre.

Ötméteresekkel kikapott a negyeddöntőben a magyar vízilabda-válogatott

-
  19.06.21 17:32 Sport

A magyar válogatott ötméteresekkel kikapott az ausztrál csapattól a férfi vízilabda világliga Belgrádban zajló szuperdöntőjének pénteki negyeddöntőjében. Märcz Tamás együttese az 5-8. helyért folytathatja szereplését és szombaton 10 órától a szerb-kanadai mérkőzés vesztesével találkozik.

5-1-es vezetésről, büntetőkkel bukta el Világliga-negyeddöntőjét a Märcz-csapat

Hosszabbítás
-
  19.06.21 14:50 Vizes sport

Az 5-8. helyért folytathatja szereplését a magyar férfi vízilabda-válogatott.

Kikapott a magyar vízilabda válogatott az ausztráloktól

Dehir
-
  19.06.21 16:41 Megyei

Belgrád - Ötméteresekkel kapott ki az ausztrál csapattól a magyar férfi vízilabda válogatott a világliga Belgrádban zajló szuperdöntőjének negyeddöntőjében.

Mennyből a pokolba, büntetőkkel esett ki a válogatott a világligában

-
  19.06.21 15:15 Vizes sport

A magyar férfi vízilabda válogatott a találkozót jól kezdte, de a második félidőben teljes tekintetben csődöt mondott a védekezésünk, a mérkőzést végül, büntetőkkel elvesztettünk.

Férfi vízi-vl: a Japán elleni sikerrel zártuk a csoportkört

-
  19.06.20 17:48 Vízilabda

A remeklő Német Toni vezérletével a negyedik negyed elején eldöntötte a válogatott a Japán elleni mérkőzést, így csoportmásodikként jutott tovább, és Ausztráliával találkozik pénteken a világliga belgrádi végjátékának negyeddöntőjében.

Remek hajrával győzték le a magyar pólósok Japánt, Ausztrália jön a VL-negyeddöntőben