Megtörte az átkot a brazil válogatott

-
  19.06.15 10:22 Sport

Sima, háromgólos győzelemmel kezdte a brazil labdarúgó-válogatott a hazai rendezésű Copa Américát. Futballtörténelmi jelentősége azonban nem a bolíviaiak elleni győzelemnek van, hanem annak, hogy 69 év után ismét fehér mezben játszott tétmérkőzést a nemzeti tizenegy.

10 kapcsolódó hír

Brazília győzelemmel kezdte a hazai rendezésű Copa Américát

Goal
-
  19.06.15 08:54 Foci

A második félidőben gyűrte le ellenfelét Tite együttese.

Copa América: brazil sikerrel és bombagóllal kezdődött

-
  19.06.15 06:57 Foci

A házigazda Brazília válogatottja 3–0-ra legyőzte Bolíviát az idei labdarúgó Copa América magyar idő szerint szombatra virradóra megrendezett nyitó mérkőzésén.

Brazília hármat rúgott a Copa América nyitómeccsén

-
  19.06.15 05:08 Foci

A vieóbíró is segített a házigazdának Bolívia ellen. Coutinho duplázott Sao Paulóban.

Copa América: háromgólos győzelemmel kezdett a házigazda Brazília

Extrafoci
-
  19.06.15 07:24 Sport

Brazília 3-0-ra legyőzte Bolíviát a Copa América nyitómérkőzésén, Philippe Coutinho kétszer is eredményes volt.COPA AMÉRICA, A CSOPORT, 1. FORDULÓ:Brazília – Bolívia 3-0 (0-0)Gólszerzők: Coutinho (50. – büntető, 53.), Everton (85.)

Copa America - Sima brazil győzelem a nyitómérkőzésen

-
  19.06.15 14:42 Határtalan

A Sao Paulóban 65 ezer néző előtt rendezett találkozón a sérült Neymart nélkülöző hazai csapat az első félidőben még nem volt hatékony, a másodikban viszont három gólt szerzett, ezzel begyűjtötte a három pontot a bolíviai együttessel szemben. Philippe Coutinho előbb tizenegyesből, majd fejjel talált a kapuba, a végeredményt pedig Everton…

Brazília győzelemmel kezdett a Copa Amerikán – összefoglaló

Keresztlabda
-
  19.06.15 09:55 Foci

Brazilia győzelemmel kezdte a 2019-es Copa Americát Sao Paoloban az éjjel, amikor is 3:0-ra legyőzték Bolíviát. Az első félidőben még nem játszottak jól, a szurkolóknak nem is igazán tetszett a Morumbi stadionban (az első félidő után szórványos füttyszó hallatszott). A második félidőben viszont megtört a jég és végül nagy aranyú győzelem született.

Coutinho vezérletével sima győzelemmel kezdte Brazília a Copa Américát

Player
-
  19.06.15 10:39 Sport

Az idei Copa Américát Brazília rendezi, így övé volt a nyitómeccs. És persze a nyomás is rajtuk a legnagyobb.

Copa América: a házigazda Brazília kiütötte Bolíviát a nyitómeccsen

Maszol
-
  19.06.15 09:25 Határtalan

A csoportban másik mérkőzésén Venezuela és Peru csap össze szombaton este.

Copa América: Videóbíró és bombagól is kellett a brazilok sikeréhez

-
  19.06.15 09:11 Foci

Magyar idő szerint szombat hajnalban megkezdődött a Copa América. A nyitómeccsen a házigazda brazilok könnyedén nyertek 3-0-ra Bolívia ellen.

Copa América: a házigazda nyerte a nyitómeccset, Coutinho duplázott!