Roland Garros: két szettben kikapott a meglepetésember a női döntőben

-
  19.06.08 18:24 Sport

Ashleigh Barty nyerte meg a francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyét, mivel a szombati döntőben két szettben legyőzte a cseh Marketa Vondrousovaát. Az ausztrál játékos pályafutása első Grand Slam-trófeáját szerezte meg.

7 kapcsolódó hír

Huszonhárom éves ausztrál nyerte a Roland Garros női döntőjét

hirado.hu
-
  19.06.08 17:58 Sport

Élete első Grand Slam tornáját nyerte a teniszező.

A döntőt már elvesztette a Roland Garroson a 19 éves szupertehetség

-
  19.06.08 18:10 Sport

Ashleigh Barty pályafutása első Grand Slam-trófeáját szerezte meg.

Barty a női bajnok a Roland Garroson

Népszava
-

Az ausztrál játékos pályafutása első Grand Slam-trófeáját szerezte meg. (Sport)

Konta: hiszek abban, hogy nyerhetek Grand Slam-tornát

Hosszabbítás
-
  19.06.08 10:09 Blog

A pénteki elődöntősök nyilatkozataiból válogattunk.

Roland Garros: Nagy Adrienn elődöntős a junioroknál

-
  19.06.07 20:29 Sport

Nagy Adrienn a dél-koreai Pak Szo Hjunnal az oldalán bejutott a női párosok elődöntőjébe a junioroknál a francia nyílt teniszbajnokságon.

186 millióért döntőzhetnek Babosék a Roland Garroson

-
  19.06.07 18:56 Sport

Fantasztikus produkciót nyújtva az idei második Grand Slam-tornán is döntőt játszhat a Babos Tímea (26), Kristina Mladenovic (26) magyar–francia női páros, miután a francia nemzetközi teniszbajnokság elődöntőjében 6:2, 6:1-re legyőzte az Elise Mertens (23), Arina Szabalenka (21) belga–fehérorosz duót.

Amanda Anisimova a 21. század szülöttei közül elsőként elődöntőzhet egy Grand Slam-tornán