Ecuadori bringás nyerte a Giro d'Italiát - fotók, videó

-
  19.06.02 18:27 Sport

Richard Carapaz pályafutása első háromhetes kerékpáros körversenyét nyerte, miután megőrizte a rózsaszín trikót a Giro d'Italia vasárnapi utolsó szakaszán.

7 kapcsolódó hír

Ecuadori és magyar siker az idei Girón

Magyar Nemzet
-
  19.06.03 16:30 Sport

Az ecuadori Richard Carapaz nyerte a tegnap véget ért olasz kerékpáros-körversenyt, a Giro d’Italiát. A 26 éves bringás a nagy körversenyek történetének első ecuadori győztese lett.

Kerékpársport: Először nyert ecuadori Giro d'Italiát Richard Carapaz személyében

HVG
-
  19.06.02 18:05 Sport

Richard Carapaznak ez volt az első megnyert háromhetes kerékpáros körversenye.

Richard Carapaz nyerte az olasz körversenyt

Népszava
-
  19.06.02 18:19 Sport

A 26 éves versenyző a nagy körverseny történetének első ecuadori győztese lett. (Sport)

Giro: Carapaz pályafutása első háromhetes körversenyét nyerte

-
  19.06.02 18:01 Sport

Az ecuadori Richard Carapaz pályafutása első háromhetes kerékpáros körversenyét nyerte, miután megőrizte a rózsaszín trikót a Giro dItalia vasárnapi utolsó szakaszán.

Giro d’Italia 21. szakasz: Chad Haga nyerte a veronai időfutamot, Richard Carapaz a 2019-es Olasz Körverseny győzte…

Velo
-
  19.06.02 17:50 Sport

Az amerikai Chad Haga (Team Sunweb) nyerte az Olasz Körverseny utolsó szakaszát, összetettben Richard Carapaz (Movistar) diadalmaskodott.

Ecuadori bringás nyerte a Giro d'Italiát

-
  19.06.02 17:41 Sport

Richard Carapaz a záró időfutamon is jól tartotta magát. Roglic visszavette a 3. helyét Landától.

Haga nyerte az utolsó időfutamot, Carapaz a Giro győztese!