Giro: elbaltázták a szökevények a befutót, gazdát cserélt a rózsaszín

Flowcycle
-
  19.05.23 17:29 Sport

Az első hegyi szakasz a korábban hátrányt szenvedők kármentéséről és a szakaszgyőzelemre pályázók hibás döntéséről marad emlékezetes.

4 kapcsolódó hír

Giro d’Italia hírek: Cesare Benedetti karrierje első profi győzelmét szerezte, Jan Polanc egy újabb álmát váltotta valóra…

Velo
-
  19.05.24 00:26 Sport

Cesare Benedetti: a Boránál mi együtt nyerünk, és együtt veszítünk   Cesare Benedetti az egyik legrutinosabb tagja a Bora-hansgrohe csapatának, hisz a harminckét esztendős kerékpáros már 2010-ben is Ralph Denk kezei alatt versenyzett, az akkor még Team Netapp névre keresztelt pro-kontinentális sornál. Az olasz segítő átlépte…

Giro: Benedettié a szakasz, Polanc átvette vezetést

-
  19.05.23 18:19 Sport

Az olasz Cesare Benedetti nyerte a Giro dItalia országúti kerékpáros-körverseny 12. szakaszát, amelyen a szlovén Jan Polanc átvette az összetett első helyét.

Már a nagy hegyek előtt bevadult a Giro d'Italia

-
  19.05.23 18:10 Sport

A 12. szakasz tele volt akciókkal. Polanc az új rózsaszín trikós. A favoritot is betámadták.

Giro d’Italia 12. szakasz: Cesare Benedetti nyerte a pineroloi befutót, Jan Polanc az új rózsaszín trikós

Velo
-
  19.05.23 17:51 Sport

Hazaértek a szökevények az Olasz Körverseny tizenkettedik szakaszán, Cesare Benedetti (Bora-hansgrohe) pályafutása első profi győzelmét szerezve nyerte az etapot, Jan Polanc (UAE Team Emirates) az új rózsaszín trikós.