NBI-es lesz a Zalaegerszeg, a Kaposvár lehet a másik feljutó

Propeller
-
  19.05.01 21:11 Sport

A második, még éppen feljutást érő helyen álló Kaposvári Rákóczi kétgólos győzelmet aratott a Balmazújváros vendégeként a labdarúgó NB II szerdai, 35. fordulójában, sikerével pedig nagy lépést tett az élvonalbeli tagság kivívása felé. A somogyi csapat nagy esélyt kapott, mivel legfőbb üldözője, az egypontos hátránnyal harmadik Vasas…

17 kapcsolódó hír

Hat év után újra NB I.-es a Zalaegerszeg

HVG
-
  19.05.01 21:47 Sport

A labdarúgó másodosztály éllovasa a hosszabbításban szerzett góllal 2-1-re győzött Cegléden, sikerével pedig matematikailag is bebiztosította feljutását.

19.05.01 20:51 Foci

A Kaposvár tovább növelte az előnyét az angyalföldiekkel szemben.

Akár a valóra vált álom: 2566 nap után jutott vissza az élvonalba a ZTE

-
  19.05.02 17:38 Foci

Hét év, egészen pontosan 2566 nap után harcolta ki a feljutást a labdarúgó-élvonalba a ZTE! A Cegléd vendégeként aratott, szerdai sikerükkel (1-2) az egerszegiek bebiztosították helyüket az élvonalban.

Győzött a ZTE FC és feljutott az NB I-be!

Zaol
-
  19.05.01 19:05 Sport

A labdarúgó NB II 35. fordulójában szerdán a Cegléd vendége volt a ZTE FC együttese, amely győzelme esetén matematikailag is bebiztosíthatta a feljutását. Ami sikerült neki, és hét év után a következő szezonban ismét az NB I-ben szerepelhet!

Nb Ii: a Kaposvár idegenben győzte le a Balmazújvárost

-
  19.05.01 19:57 Foci

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a Kaposvár idegenben 2–0-ra győzött a Balmazújváros otthonában, ezzel megerősítette második helyét a tabellán. A Balmaz sorozatban nyolcadszor kapott ki.

Feljutott a Zalaegerszeg az NBI-be, a Kaposvár is esélyes

Debreceni Nap
-
  19.05.01 23:03 Sport

A listavezető Zalaegerszeg hosszabbításban szerzett góllal 2-1-re győzött Cegléden a labdarúgó NB II szerdai, 35. fordulójában, sikerével pedig matematikailag is bebiztosította feljutását. A kék-fehérek 2012-ben estek ki az élvonalból, azaz hét év után játszhatnak ismét az OTP Bank Ligában. A ZTE-nek a győzelem jelentett biztos feljutást, de mivel

Igazságos döntetlen született a Gyirmót-Csákvár mérkőzésen

Feol
-
  19.05.01 21:56 Sport

A labdarúgó Merkantil Bank Liga NB II. 35. fordulójában a gyengélkedő gyirmótiak otthonában járt az Aqvital FC Csákvár, ahonnan végül egy ponttal távozott.

A hazai csapatoknak állt a zászló

Bama
-
  19.05.01 20:53 Sport

Az utolsó pillanatban szerzett góllal győzött a Sellye a Bóly ellen.

19.05.02 05:04 Megyei

Május 1-jén, a Labdarúgó NB II 35. fordulójában a Dorogi FC vendége a Békéscsaba Előre volt. A

Magabiztos Rákóczi-siker a Hajdúságban

Sonline
-
  19.05.01 20:38 Sport

A kiesés ellen menekülő Balmaz Kamilla Gyógyfürdő vendégeként lépett pályára a Kaposvári Rákóczi FC a Merkantil Bank Liga NB II. 35. fordulójában.

19.05.01 19:12 Megyei

Cegléd - A listavezető Zalaegerszeg hosszabbításban szerzett góllal 2-1-re győzött Cegléden a labdarúgó NB II szerdai, 35. fordulójában, sikerével pedig matematikailag is bebiztosította feljutását.

NB II: Hét év után újra az NB I-be jutott a ZTE, idegenben győzött a Kaposvár és a Békéscsaba - eredmények, tabella

-
  19.05.01 19:11 Foci

Cegléden, a hosszabbításban szerzett góllal biztosította be élvonalba jutását az onnan 2012-ben kiesett Zalaegerszeg, idegenben nyert a Kaposvár, a Békéscsaba és a Nyíregyháza, hármat rúgott a Budaörs, ikszelt a Gyirmót. Eredmények.

Nb Ii: Lesjak a 93. percben döntött, feljutott a Zte!

-
  19.05.01 19:01 Foci

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a ZTE a 93. percben szerzett Zoran Lesjak-góllal 2–1-re győzött a Cegléd otthonában, ezzel 2012 után ismét első osztályú csapatnak vallhatja magát. A Vasas azonban elbukott Mosonmagyaróváron, a kiesés ellen küzdő kisalföldiek 2–1–re nyertek.

Nb Ii: ceglédi győzelmével feljutott a Zte – Élő eredménykövető

-
  19.05.01 16:57 Foci

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a listavezető Zalaegerszeg a 93. percben szerzett Zoran Lesjak-góllal 2–1-re győzött a Cegléd otthonában, ezzel 2012 után ismét első osztályú csapatnak vallhatja magát. A Vasas elbukott a Mosonmagyaróváron, a kiesés ellen küzdő kisalföldiek 2–1–re nyertek. A Balmazújváros a Kaposvárt, a Gyirmót FC…