Vízágyúval oszlatták a szurkolókat

Lokál
-
  19.04.12 00:01 Sport

Csúnya jelenetek zajlódnak le Amszterdam utcán az Ajax–Juventus Bajnokok Ligája mérkőzés előtt.

7 kapcsolódó hír

A Chelsea boldogan megy haza az Edenből

-
  19.04.11 22:59 Sport

Három csapat is kétgólos előnyt szerzett a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőinek első fordulójában. Két meccset nyertek a pályaválasztók, kettőt a vendégek.

Messze még az elittől az MU, de a Barca sem játszott esélyeshez méltóan

Hosszabbítás
-
  19.04.11 14:19 Foci

Gyenge színvonalú mérkőzésen került egygólos előnybe az FC Barcelona a BL-ben.

Bl: Young a legrosszabb osztályzatot kapta a manchesteri laptól

-
  19.04.11 10:45 Foci

A Manchester Evening News finoman szólva sem volt elégedett Ashley Young teljesítményével: a lap egyes osztályzatot adott (tízes skálán) a Manchester United védőjének a Barcelona elleni hazai Bajnokok Ligája-negyeddöntő (0–1) után. Az angol futballista 11 beadással próbálkozott, mindegyik sikertelen volt, a 90 perc alatt összesen 32-szer (!)…

Bl: Lloris a büntetőölő, csak Cr Firmino előtt, újra lecsapott a Drake-átok

-
  19.04.10 10:59 Foci

Kedd este a Tottenham és a Liverpool is élt a hazai pálya előnyével a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, a londoniak a Manchester Cityt (1–0) győzték le, a Mersey-parti csapat a Porto (2–0) ellen tett nagy lépést a továbbjutás felé. Lássuk a legérdekesebb statisztikákat!

Helyzeteket hibázott az Arsenal, de így is simán nyerte az Európa-liga rangadóját

Player
-
  19.04.12 08:21 Sport

Kétgólos előnyt szerzett az Arsenal az Európa-liga negyeddöntőjének első meccsén hazai pályán a Napoli ellen.

Valverde “Pique a legmagasabb szinten játszik”

Keresztlabda
-
  19.04.11 10:22 Foci

Tegnap a Barcelona 1:0-ra nyert a Manchester United otthonában a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első párharcán.

Bajnokok Ligája – Manchesterben nyert a Barcelona

Haon
-
  19.04.11 08:52 Sport

Az FC Barcelona egygólos előnnyel várhatja a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének hazai visszavágóját, miután szerdán 1-0-ra nyert a Manchester United vendégeként; a másik szerdai mérkőzésen az Ajax és a Juventus nem bírt egymással Amszterdamban.