Ki utálja majd jobban Kassai Viktort ma este?

Rangadó
-
  19.04.03 09:31 Foci

A MOL Vidi és a Ferencváros Fehérváron játszik kupavisszavágót és mivel a két csapat utóbbi mérkőzései látványos rugdosódásba fulladtak, borítékolhatóan sűrűn nyúl majd a zsebébe a játékvezető.

8 kapcsolódó hír

Mit szólnak ehhez a Fradinál? Kassai Viktor vezeti majd a Vidi elleni rangadót

-
  19.04.02 16:26 Foci

Székesfehérvár ― Kassai Viktor fújja a sípot a Vidi–Ferencváros párharc visszavágóján (M4, 18 – az első meccsen: 2-1), a labdarúgó-Magyar Kupa negyeddöntőjében.

Magyar Kupa: Kassai Viktor vezeti a Vidi–Fradi visszavágót

-
  19.04.02 09:57 Foci

Kassai Viktor lesz a játékvezető a szerdai Mol Vidi–Ferencváros találkozón a Magyar Kupa negyeddöntőjében – derült ki a Magyar Labdarúgó-szövetség adatbankjából.

Megtörné rossz sorozatát a Ferencváros

Ripost
-
  19.04.03 08:55 Sport

Az idei szezonban legyőzhetetlen akadály a Fradi számára a Mol Vidi, a labdarúgó NB I-ben és a Magyar Kupában sem tudott diadalmaskodni a fővárosi együttes. Ezt a sorozatot muszáj megszakítania Szerhij Rebrov együttesének, ha tovább akar lépni az MK-ban.

MK-negyeddöntő: videobíró helyett Kassait kap a Fradi

BorsOnline
-
  19.04.03 08:15 Sport

Két és fél éven belül csupán harmadszor találkozik Kassai Viktorral a Ferencváros, miután Orosz Pál vezérigazgató le akart iratkozni a játékvezetőről.

Sok a kérdőjel idén a Puskásnál

Feol
-
  19.04.02 20:48 Sport

A másodosztályú Soroksár vendégeként kell kiharcolnia a továbbjutást a hektikus formában lévő felcsúti együttesnek szerdán 15.30-kor a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján.

Nem az eredményt fogja védeni a Vidi

Népszava
-
  19.04.02 20:47 [N/A]

Szerda este eldől, hogy a párharcot 2-1-es előnyről váró székesfehérvári csapat vagy az FTC szerepelhet-e a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében. (Sport)

Kassai megkapta a Vidi-Fradi MK-visszavágót – bíróküldés

-
  19.04.02 09:16 Foci

A Magyar Labdarúgó Szövetség kijelölte a Magyar Kupa-negyeddöntők második mérkőzéseinek játékvezetőit: Mezőkövesden Szőts, Soroksáron Kovács dirigál, míg a Honvéd-Budaörs találkozón Bogár vezet.