Szabó Szebasztián legyőzte Milákot, Cseht és Kenderesit is 100 pillangón

-
  19.03.30 20:17 Vizes sport

Késely-arany, Hosszú-dupla, új országos csúcs és világszínvonalú döntők az ob zárónapján.

12 kapcsolódó hír

Van valaki, aki jobb Kenderesinél, Csehnél és Miláknál is

-
  19.03.30 20:12 Sport

Szabó Szebasztiánnak hívják, aki az 50 után a 100 méteres férfi pillangóúszás versenyét is megnyerte a debreceni országos bajnokság záró napi döntőjében.

Újabb országos csúcs, újabb bajnoki cím Vásárhelynek

Vásárhely24
-
  19.03.31 07:59 Sport

Szilágyi Csaba 50 méteres mellúszásban országos csúcsot úszott.

Cseh László megszerezte 111. aranyérmét

-
  19.03.30 21:31 Vizes sport

Parádés idők születtek a férfiak zárónapi döntőiben a debreceni úszó országos bajnokságon.

Szabó Szebasztián a világranglista élén!

Szabad Magyar Szó
-
  19.03.31 09:19 Határtalan

Az óbecsei Szilágyi Csaba és a zentai Szabó Szebasztián is aranyérmes lett a Debrecenben szombaton véget ért magyar országos  úszóbajnokság utolsó versenynapján. Szilágyi Csaba a 100 méter után az 50 méter mell országos csúcsát is megdöntötte – ezen a távon is csupán az aktuális világbajnok és világrekorder, Adam Peaty úszott…

Milák Kristófot és Cseh Lászlót legyőzték, de ők mehetnek a vb-re

-
  19.03.30 21:30 Sport

Kozma Dominik óriásit úszott 200 gyorson, Hosszú Katinka vasárnap is nyert egy aranyérmet.

Úszó ob – Kikapott, de Milák és Cseh indulhat a vb-n 100 méter pillangón

Haon
-
  19.03.30 20:05 Sport

Noha Szabó Szebasztián legyőzte Milák Kristófot és Cseh Lászlót 100 méter pillangón a debreceni úszó országos bajnokság szombati zárónapjának legnagyobb érdeklődéssel várt számában, mégis utóbbi kettő indulhat a nyári világbajnokságon.

HSÚVC: Újabb országos csúcs, újabb bajnoki cím!

Promenad
-
  19.03.30 19:42 Megyei

Szépen zárult a debreceni országos bajnokság, hisz Szilágyi Csaba 50 méteres mellúszásban óriási országos csúccsal, 26,83-as idővel nyert aranyérmet!

Kozma Dominik bejelentkezett egy vb-éremre 200 gyorson

Hosszabbítás
-
  19.03.30 19:39 Vizes sport

Parádés idők születtek a férfiak zárónapi döntőiben a debreceni országos bajnokságon.

Szabó olimpiai kvótát szerzett!

Magyar Szó
-
  19.03.30 19:05 Határtalan

Szabó Szebasztián a 100 méteres pillangóúszás döntőjében is meglepte a mezőnyt a debreceni magyar úszóbajnokságon, fent a hetesen, surranópályán 51,39-et repesztett, ami jelenleg egyéni legjobbja, sőt, vb- és olimpiai A szintes norma!

Újabb országos csúcs Szilágyitól!

Magyar Szó
-
  19.03.30 18:33 Határtalan

A debreceni magyar országos úszóbajnokság utolsó versenynapján az óbecsei Szilágyi Csaba ismét hihetetlen időt produkált, ezúttal 50 mellen.

Úszó ob: Szabó Szebasztián Milákot és Cseh Lászlót is megverte 100 pillangón

-
  19.03.30 17:48 Vizes sport

A debreceni úszó országos bajnokság záró napján Hosszú Katinka két aranyérmet is nyert: 100 méter pillangón lehajrázta Szilágyi Liliánát, majd 200 gyorson is győzött. A férfiaknál Kozma Dominik szerzett aranyérmet utóbbi kategóriában, 50 mellen Szilágyi Csaba új országos csúccsal nyert.

Óriási meglepetéssel ért véget a magyar úszóbajnokság

Ripost
-
  19.03.30 20:44 Sport

100 pillangón Szabó Szebasztián nyert, Kenderesi Tamást, Milák Kristófot és Cseh Lászlót is megelőzte. Az utolsó napra is maradt egy országos csúcs.