Világbajnoki döntőbe jutott a férfi rövidpályás gyorskorcsolyaváltó

Liu Shaolin Sándor az utolsó körben egyszerre kettőt előzött.

Rp. gyorskorcsolya vb - Ők lesznek Liuék ellenfelei a váltó döntőjében

Döntős a férfi gyorskorcsolya váltó Szófiában

Népszava
-
  19.03.09 17:39 [N/A]

Liu Shaolin Sándor utolsó kanyarbeli bravúros előzésének köszönhetően döntőbe jutott az olimpiai bajnok férfi váltó a rövidpályás gyorskorcsolyázók szófiai világbajnokságának szombati napján. (Sport)

Liu Shaolin Sándor negyedik lett Szófiában

Demokrata
-
  19.03.09 17:26 Sport

Liu Shaolin Sándor a második rajtnál kiugrott, emiatt kizárták az 500 méteres döntőből, így negyedik lett a rövidpályás gyorskorcsolyázók szófiai világbajnokságán.

Rövidpályás gyorskorcsolya vb - Liu Shaolint ismét kizárták

ma.hu
-
  19.03.09 16:50 Sport

A váltóval olimpiai bajnok Liu Shaolin Sándor a második rajtnál kiugrott, emiatt kizárták az 500 méteres döntőből, így negyedik lett a rövidpályás gyorskorcsolyázók szófiai világbajnokságának szombati napján.

Rövidpályás gyorskorcsolya vb – Döntős a férfi váltó, Liu Shaolin negyedik 500 méteren – összefoglaló

Közszolgálat
-
  19.03.09 16:07 Színes

Legjobb egyéni eredményként Liu Shaolin Sándor negyedik lett 500 méteren, míg az olimpiai bajnok férfi váltó döntőbe jutott a rövidpályás ...

Liu Shaolin Sándor 500-on vb-döntős

Hosszabbítás
-
  19.03.09 14:50 Sport

A férfiaknál Burján Csaba és a nőknél Jászapáti Petra is a negyeddöntőben búcsúzott.

Rp. gyorskorcsolya-vb: Nem értesítettek, hogy van ilyen szabály – Liu Shaolin

-
  19.03.09 14:20 Sport

Mint arról beszámoltunk, Liu Shaolin Sándor hiába ért be elsőként a célba a szófiai gyorskorcsolya-vb-n az 1500 méter elődöntőjében, szabálytalannak látták, ezért kizárták. A Nemzeti Sportnak elmondta, dühíti az eset.

Rövidpályás gyorskorcsolya vb – Burján Csaba 13. lett 1500 méteren

Haon
-
  19.03.09 14:14 Sport

Legjobb magyarként a kisdöntős Burján Csaba a 13. helyen végzett 1500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolyázók szófiai világbajnokságának szombati napján.