A Lazio is győzött az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében.

7 kapcsolódó hír

Továbblépett a Milan, a Juventus és a Lazio

-
  19.01.13 09:13 Sport

A legutóbb döntős AC Milan hosszabbításos mérkőzésen győzte le idegenben a Sampdoriát a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében.

Olasz Kupa: A Milan idegenben, a Lazio hazai pályán jutott tovább

Goal
-
  19.01.12 21:00 Foci

A Rossoneri alaposan megizzadt Genovában.

Továbbra is bevehetetlen a Juve kapuja a kupában

-
  19.01.12 23:39 Foci

A Milan folytatta abszurd sorozatát, de így is győzött, a Lazio gálázva ment tovább.

Olasz Kupa: simán jutott tovább a Lazio, a Milan hosszabbítás után negyeddöntős

FociClub
-
  19.01.12 19:50 Foci

A rómaiaknál Immobile duplázott, és gólpasszt is adott, míg a milánóiak nyerő embere a csereként pályára küldött Cutrone volt!

Olasz Kupa - Negyeddöntős a Milan, a Juventus és a Lazio

-
  19.01.13 07:38 Határtalan

A szombati játéknapon ugyancsak negyeddöntőbe jutott a címvédő Juventus, amely Bolognában nyert - a kisebb sérüléssel bajlódó Nagy Ádám nem játszott a hazaiaknál -, valamint a harmadosztályú Novarát simán búcsúztató Lazio.   Eredmények, nyolcaddöntő: Sampdoria-AC Milan 0-2 (0-0, 0-0, 0-1) - hosszabbítás…

Olasz Kupa: Cutrone a hős, tovább él a Milan elképesztő sorozata

-
  19.01.12 20:39 Foci

Elsőként a Serie A 4. helyén álló Lazio jutott be a labdarúgó Olasz Kupa negyeddöntőjébe, a nyolcaddöntőben 4–1-re legyőzte a harmadosztályú Novarát. A római együttest a Milan is követte, amely Patrick Cutrone ráadásban szerzett duplájával 2–0-ra legyőzte idegenben a Sampdoriát.

Olasz Kupa: elsőként a gálázó Lazio jutott a nyolc közé

-
  19.01.12 16:54 Foci

Elsőként a Serie A 4. helyén álló Lazio jutott be a labdarúgó Olasz Kupa negyeddöntőjébe, a nyolcaddöntőben 4–1-re legyőzte a harmadosztályú Novarát.