Itt a világ jelenlegi legszebb nője – 24 éves és filippínó

Propeller
-
  18.12.17 15:35 Bulvár

Megvan a Miss Universe szépségverseny győztese, nehéz vitatkozni a döntéssel. Fotó: AFP Idén Catriona Gray nyerte a versenyt, amelyet Thaiföldön tartottak. A top 3-ba egy dél-afrikai és a venezuelai szépségkirálynőt került még.  A Miss Hungary, azaz Kecskés Enikő 17. lett a versenyen.

18.12.17 15:05 Bulvár

A magyarok indulója, a 21 éves Kecskés Enikő is szép helyezést ért el a Miss Universe-en.

Fülöp-szigeteki lányt választottak idén a legszebbnek

BorsOnline
-
  18.12.17 07:36 Bulvár

A 24 éves Catriona Grayt választották meg idén Miss Universe-nek, ezzel ő lett a negyedik fülöp-szigeteki lány, aki megnyerte a szépségversenyt. A verseny nem maradt balhé nélkül. Ahogy korábban írtuk, Miss Amerikát azzal vádolták, hogy az ázsiaiakon gúnyolódott, mert nem beszélnek angolul. A 24 éves Sarah Rose Summers képviselte az…

Miss Universe 2018: ez a gyönyörű lány nyerte a szépségversenyt

-
  18.12.17 11:07 Bulvár

Fülöp-szigeteki lány nyerte az idei Miss Universe szépségversenyt.

Világszép: Ilyen az idei Miss Universe!

RTL Klub
-
  18.12.17 16:08 [N/A]

A Fülöp-szigetek versenyzője nyerte az idei Miss Universe szépségversenyt. A Thaiföld fővárosában tartott döntőn a 24 éves Catriona Gray 93 ország részvevője közül lett a legjobb. A második helyezett a dél-afrikai, a harmadik pedig a venezuelai szépség lett.