„A Barca ellen is Lopetegui irányít”

Extrafoci
-
  18.10.24 16:47 Sport

A Bajnokok Ligája-címvédő Real Madrid Viktoria Plzen elleni 2-1-es hazai győzelme keveseket, edzőjének, Julen Lopeteguinek a sorsa viszont annál több újságírót érdekelt a keddi találkozót követően.Az erős hullámvölgyben lévő – a legutóbbi négy bajnoki fordulóban nyeretlen, mindössze egy pontos, valamint október elején a moszkvai…

4 kapcsolódó hír

BL, G-csoport: a Real hozta a kötelezőt; Dzeko volt a CSZKA veszte

-
  18.10.23 22:53 Foci

A Real Madrid kisebb meglepetésre csak egy góllal, 2–1-re verte meg hazai pályán a Viktoria Plzent, míg a Roma hazai pályán Edin Dzeko első félidei duplája után biztos sikert ért el a CSZKA Moszkva felett, 3–0-ra nyert a Bajnokok Ligája G-csoportjának harmadik körében.

Szalaiék 3-3-at játszottak, a Real megizzadt, a Juve verte a MU-t

-
  18.10.23 20:46

Hoffenheim-Lyon 3-3, hármat rúgtak Guardioláék a Sahtarnak, a Roma a CSZKA Moszkvának. Real-Plzen 2-1, Ajax-Benfica 1-0 a BL harmadik fordulójának keddi meccsein.

Ma a TV-ben: Szalaiék a Lyon ellen meccselnek, rangadót játszik az MU a BL-ben

-
  18.10.23 08:10 [N/A]

A keddi fociműsor a hazai sportcsatornák kínálatában.

Bl: kiütéssel győzött a Roma; a Real is hozta a kötelezőt – videóval

FociClub
-
  18.10.23 21:06 Foci

Dzeko duplázott, és egy gólpasszt is kiosztott, míg a Real kicsit szűken, de szintén diadalmaskodott hazai környezetben