Ha még varázsló is lenne…!

Magyar Idők
-
  18.10.16 10:36 Sport

Tipikus olasz győzelem, gondolhatnánk. Az olasz labdarúgó-válogatott ugyanis a 92. percben szerzett góllal győzte le Lengyelországot vasárnap este a Nemzetek Ligája A osztályában.

27 kapcsolódó hír

Orbán Viktor élőben nézte, hogyan nem jut fel a magyar válogatott az UEFA Nemzetek Ligája C divíziójából

168 Óra Online
-
  18.10.16 08:08 Életmód

Hétfőn Orbán Viktor magyar miniszterelnök is elutazott Tallinnba a helyszínen nézni Magyarország Észtország elleni meccsét az UEFA Nemzetek Ligájában. A magyarok 3:3-at játszottak az észtekkel, ami azt jelenti, hogy elveszítették az esélyüket a csoportelsőségre és a feljutásra a Nemzetek Ligája C divíziójából – írja a 444.

Hármat lőtt az észteknek a magyar válogatott, de mégsem sikerült győzni

Propeller
-
  18.10.15 22:51 Sport

A magyar labdarúgó-válogatott elvesztette esélyét a csoportelsőségre a Nemzetek Ligája C osztályában, mivel hétfőn Tallinnban 3-3-as döntetlent játszott az észtek vendégeként. Fotó: MTI Marco Rossi szövetségi kapitány együttese a 20. percben hátrányba került az észtek első Nemzetek Ligája-találatával, de négy perccel később…

Nemzetek Ligája: Észtország-Magyarország 3-3

Mandiner
-
  18.10.15 23:02 Külföld

3-3-as döntetlent játszott Észtország vendégeként a magyar labdarúgó-válogatott a Nemzetek Ligája C osztályában.

A finnek megcsinálják, amiről mi csak álmodunk

24
-
  18.10.16 11:34 Foci

Néhány nappal a Görögország elleni balszerencsés vereség után (0-1), őrült meccsen ikszeltünk Észtországgal (3-3) a Nemzetek Ligája C-osztály, 2.

Hat gól és döntetlen az észtek ellen

-
  18.10.15 19:37 Sport

Döntetlent játszott a magyar labdarúgó-válogatott Tallinnban, a Nemzetek Ligája csoportszakaszában. Miután a finnek nyertek a görögök elleni a 3-3 azt jelenti, hogy a magyar csapat nem juthat tovább.

Marco Rossi már a lemondását fontolgatja?

Rangadó
-
  18.10.16 08:27 Foci

A magyar válogatott szövetségi kapitánya vállalta a felelősséget azt észtországi döntetlenért.

Gólözön és döntetlen! Észtország-Magyarország 3-3

Bors Online
-
  18.10.15 22:42 Sport

Fordulatos, gólgazdag találkozón nem tudtunk örülni a végén, Észtország-Magyarország 3-3. A magyar labdarúgó-válogatott ezzel a negyedik fordulót követően maradt a harmadik helyen a csoportjában, amelyet már nem nyerhet meg, azaz biztosan nem jut fel a Nemzetek Ligája B osztályába. Nemzetek Ligája, C osztály, 2. csoport, 4.…

Három lőtt góllal sem tudtunk győzni Észtországban

MOLcsapat
-
  18.10.15 22:53 Foci

A magyar labdarúgó-válogatott fordulatos, de nem különösebben színvonalas meccsen döntetlent játszott Észtországban a Nemzetek Ligájában.

A Kamond kilenc fordulót követően még mindig hibátlan az északnyugati csoportban

Veol
-
  18.10.16 21:28 Sport

A Kamond és az Alsóörs is makulátlan mérleggel vezeti csoportját az MTD Hungária labdarúgó megyei III. osztályban. Előbbi az északnyugati, utóbbi a keleti körzetben áll a tabella élén.

18.10.16 06:08 Sport

A válogatott harmadszor is vereséget szenvedett a labdarúgó Nemzetek Ligájában, ezzel biztossá vált, hogy a következő idényében a B osztályban szerepel. majd.

Hármat rúgtak, mégsem nyertek a magyarok

Székelyhon
-
  18.10.16 00:12 Sport

Fordulatos, gólokban gazdag találkozón a második félidő elején a magyarok győzelemre álltak. A végén mégis ők futottak, hogy legalább pontot szerezzenek.

Nemzetek Ligája: egy peches és egy ostoba gól miatt nem nyertek a magyarok

Dehir
-
  18.10.15 22:43 Megyei

Tallinn - Fordulatos meccs volt az észtek elleni, mindkét csapat meg tudta szerezni a vezetést, mégis döntetlen lett a vége. Oda a feljutás.

Nemzetek Ligája: őrült meccset játszott válogatottunk Tallinnban

FociClub
-
  18.10.15 20:52 Foci

Megint nem a védelmünkről szólt a meccs.

Elverte a Söpte a Sparit, a Szeleste a Bozsokot – meglepte a Táplán a Nádasdot

Vaol
-
  18.10.16 21:12 Sport

A kilencedik fordulóval folytatódtak a megyei II. osztály északi és déli csoportjainak küzdelmei.

Gólgazdag meccsen gyűjtötte be a három pontot a Szerdahely FC

Zaol
-
  18.10.16 19:24 Sport

A hét végén a 9. fordulóval folytatódtak a 2018/2019-es szezon küzdelmei a labdarúgó III. osztály északi, déli- és északnyugati csoportjaiban.

Nagy Ádám: "Nemzetközi szinten ezt megbüntetik"

-
  18.10.16 10:33 Foci

Nagy Ádám szerint saját magának köszönheti a magyar labdarúgó-válogatott, hogy az észtek elleni tallinni 3-3-as döntetlennel elvesztette esélyét a csoportelsőségre a Nemzetek Ligájában.

Válogatott: egy senkinek sem jó döntetlen képekben

-
  18.10.16 09:12 Foci

A magyar válogatott Tallinnban 0–1-ről fordítva 2–1-re vezetett, aztán mégis egyenlítenie kellett a 3–3-as döntetlenért Észtország ellen Nemzetek Ligája-mérkőzésen. A hétfő esti hullámvasútról Tumbász Hédi fotóiból készítettünk galériát.

Boros Miklós: Döntetlen a tallinni káoszban

Főtér
-
  18.10.16 07:51 Határtalan

Hiába szerzett három gólt Észtországban, a védelem csődje miatt csak döntetlent játszott a magyar válogatott a Nemzetek Ligájában.

Nemzetek Ligája: a tallinni döntetlennel már nem juthat fel a magyar válogatott

Maszol
-
  18.10.16 07:46 Határtalan

A magyar nemzeti csapat sorozatban nyolcadik idegenbeli találkozóján maradt nyeretlen, 2016 októbere óta két döntetlen mellett hatszor kapott ki.

Kiszenvedtük, nagyot küzdött a magyar válogatott

Ripost
-
  18.10.15 22:40 Sport

A magyar labdarúgó-válogatott Észtországban lépett fel a Nemzetek Ligájában.

Nem ért győzelmet az idegenben lőtt három gól, döntetlent játszott Észtországban a válogatott

Hosszabbítás
-

A magyar labdarúgó-válogatott folytatta kétéves idegenbeli nyeretlenségi sorozatát.

Őrült meccsen 3-3-as döntetlen Észtországban

-
  18.10.15 20:07 Sport

A finnek nyertek, ezzel biztos, hogy a Nemzetek Ligájából nem jutunk ki az EB-re.

Hétfői sportműsor: NL-meccset játszik labdarúgó-válogatottunk

-
  18.10.14 23:34 Foci

A magyar labdarúgó-válogatott hétfő este háromnegyed kilenckor Észtországgal játszik Nemzetek Ligája-csoportmérkőzést. Futballon kívül NFL, jégkorong, sznúker, tenisz és Ifjúsági olimpia a hétfői televíziós sportprogramban.

Őrületes izgalmak, balszerencse és kínos baki Tallinnban: drámai fordulatokat hozott a magyar válogatott mérkőzése

-
  18.10.15 20:23 Foci

Egy elképesztően fordulatos meccsen 3-3-as döntetlent játszott Tallinban a magyar labdarúgó-válogatott a Nemzetek Ligája küzdelmei során.