Vörös hajnal: laza négyes az Anfield Roadon

Magyar Idők
-
  18.08.13 12:38 Sport

Valamennyi bajnokesélyes (Manchester City és Manchester United, Chelsea, Liverpool, Tottenham) győzelemmel kezdte a Premier League 27. szezonját.

8 kapcsolódó hír

Nem kellett volna sok az óriási Cech-öngólhoz

Player
-
  18.08.13 03:56 Sport

Az Arsenal-kapus szerencsétlenkedéséből nem kaptak gólt az ágyúsok végül, de a City ellen így sem volt esélye Emery csapatának.

Győzelemmel kezdett a City és a Liverpool

-
  18.08.12 19:41 Sport

A Liverpool négygólos győzelmet aratott a West Ham United ellen, a Manchester City idegenben győzte le az Arsenalt a Premier League nyitófordulójában.

Premier League: nyert a ManCity az Emiratesben, kiütéses sikert aratott a Pool – eredmények

Extrafoci
-
  18.08.12 19:07 Sport

A címvédő Manchester City 2-0-s sikert aratott az Arsenal otthonában a Premier League nyitófordulójában, míg a Liverpool 4-0-ra elverte a West Ham Unitedet.

Cech majdnem összehozta az évtized öngólját az Arsenal-City-n - videó

-
  18.08.13 14:12 Foci

Petr Cech, az Arsenal rutinos kapusa a Manchester City elleni, vasárnapi angol bajnoki találkozó (0-2) 22. percében a szívbajt hozta a hazai szurkolókra, amikor egy hazaadás után rosszul ért bele a labdába, és majdnem a saját kapujába passzolta azt. A cseh légiós is csak mosolygott kínjában.

Az új edző is kevés volt az Arsenalnak a Manchester City ellen - videó

-
  18.08.12 20:16 Foci

2-0-ra győzött a címvédő Manchester City az Arsenal otthonában, a Premier League 1. fordulójában. Sterling és Bernardo Silva gólja azt jelenti, hogy az Ágyúsok új menedzsere, Unai Emery még mindig nyeretlen karrierje során Pep Guardiola ellen.

Premier League: A Manchester City idegenben győzte le az Arsenalt

-
  18.08.12 17:45 Határtalan

A manchesteriek a 14. percben Raheem Sterling góljával szereztek vezetést, a 64. percben Bernardo Silva pedig megduplázta a vendégek előnyét. Josep Guardiola együttese idén harmadszor is úgy győzte le londoni riválisát, hogy gólt sem kapott. Premier League, 1. forduló: Arsenal-Manchester City 0-2 (0-1) FC Liverpool-West Ham United…

Videó: Cech a szívbajt hozta az Arsenal-szurkolókra

-
  18.08.12 17:28 Foci

Petr Cech az Arsenal–Manchester City találkozó 22. percében alaposan ráijesztett a hazai szurkolókra. A rutinos kapus egy hazaadás után ért bele rosszul a labdába, és majdnem öngólt szerzett.

Indul a nagyüzem: pályán a Bayern, a Barcelona, a PSG és a Liverpool is