Elherdálta az előnyét a Fradi, bravúr kellene a továbbjutáshoz Izraelben

Propeller
-
  18.07.12 21:44 Sport

A Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott az izraeli Makkabi Tel-Aviv csapatával a labdarúgó Európa Liga-selejtező 1. fordulójának első mérkőzésén, csütörtökön a Groupama Arénában, a vendégek a 91. percben egyenlítettek. Fotó: Illyés Tibor/MTI Európa Liga-selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés: Ferencváros-Makkabi Tel-Aviv (izraeli) 1-1…

6 kapcsolódó hír

28 éve nem volt ilyen: egyik magyar csapat sem tudott nyerni a nemzetközi kupákban

ATV
-
  18.07.13 11:05 Belföld

A Vidi és a Ferencváros döntetlent játszott, a Budapest Honvéd és az Újpest kikapott a selejtezők első fordulójában.

Doll a Fradi szerepléséről: Nagyszerűen képviseltük a magyar labdarúgást

HVG
-
  18.07.13 07:46 Sport

Ikszeltek a Maccabi Tel-Avivval, de a német edző szerint így is egy igazán kompakt Fradit láthatott a nézősereg.

El: azeri szurkolók támadtak az újpesti drukkerekre

-
  18.07.12 23:32 Foci

Az Európa-liga első selejtezőkörében 3–1-es vereséget szenvedő Újpest FC-t idegenbe elkísérő szurkolók összetűzésbe keveredtek az azeri Neftci fanatikusaival.

Eközben a Fradi izraeli ellenfelénél: "Megmentetted a szezonunkat"

-
  18.07.13 15:41 Foci

A Maccabi Tel-Avivnál fellélegeztek a Groupama Arénában a 91. percben esett egyenlítő gólnál: a csereként beállt játékos dicsérik, a "sztárigazolás" viszont a kritikákat kapja.

Majdnem győzelemmel kezdett az El-selejtezőben a Fradi

-
  18.07.12 21:10 Foci

– Majdnem győzelemmel kezdett az Európa-liga selejtezőjében a Ferencváros focicsapata. Az FTC az 1. forduló első meccsén 1-1-et játszott a vendég Maccabi Tel-Avivval, amely a 91. percben egyenlített.