Jégkorong-vb - A címvédő svédeké a csoportelsőség

-
  18.05.16 07:25 Határtalan

A címvédő skandináv együttes így a másik nyolcas negyedik helyezettjével, Lettországgal találkozik a csütörtöki negyeddöntőben. Utóbbi a dánok 1-0-s legyőzésével biztosította helyét a nyolc között. Az olimpiai bajnok, tavaly bronzérmes oroszokra pedig Kanada vár két nap múlva. Eredmények: A csoport, Koppenhága: Svédország-Oroszország…

4 kapcsolódó hír

Jégkorong-vb – Kanadai és szlovák siker

Haon
-
  18.05.16 07:24 Sport

Kanadai és szlovák sikert hozott a dániai jégkorong-világbajnokság keddi játéknapjának két délutáni mérkőzése a csoportkör utolsó fordulójában.

Hoki-vb: az amerikaiak legyőzésével csoportelsők a finnek

-
  18.05.15 15:32 Sport

Svájc is továbbjutott, éppen Finnországgal találkozik a legjobb 8 között.

Hoki-vb: Svájc bejutott a nyolc közé, Finnország vár rá

-
  18.05.15 14:45 Sport

Finnország legyőzte az Egyesült Államokat a dániai jégkorong-világbajnokság csoportkörének utolsó játéknapján, ezzel eldőlt, hogy a B-csoport élén zár, az egymás elleni eredménnyel megelőzve az amerikaiakat. Kedd kora délután az is eldőlt, hogy a negyeddöntőbeli ellenfele Svájc lesz.

Jégkorong-vb: Szlovákia négyet kapott az oroszoktól

-
  18.05.14 17:33 Határtalan

Mindez azt jelenti, hogy a már korábban búcsúzott fehérorosz együttes mellett az ázsiai válogatott is a magyar csapat ellenfele lesz a jövő évi divízió I/A-s világbajnokságon. Az A csoportban, Koppenhágában az oroszok könnyedén győzték le a szlovák csapatot. Eredmények: A csoport:  Oroszország-Szlovákia 4-0 (2-0, 0-0,…