Babosék elődöntőbe jutottak az Indian Wells-i tenisztornán

-
  18.03.14 05:00 Sport

Babos Tímea oldalán Kristina Mladenoviccsal magabiztos győzelemmel bejutott a legjobb négy közé az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna női párosversenyében.

9 kapcsolódó hír

Babosék elődöntőbe jutottak Indian Wellsben

Propeller
-
  18.03.14 07:28 Sport

Babos Tímea oldalán Kristina Mladenoviccsal magabiztos győzelemmel bejutott a legjobb négy közé az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna női párosversenyében. Az ausztrál nyílt bajnokságon győztes, negyedik kiemelt magyar, francia kettős az ötödikként rangsorolt Monica Niculescu, Andrea Hlavackova román, cseh pár ellen lépett…

Babosék menetelnek Indian Wellsben

HVG
-
  18.03.14 05:38 Sport

Babos Tímea oldalán Kristina Mladenoviccsal magabiztos győzelemmel bejutott a legjobb négy közé a keménypályás tenisztorna női párosversenyében.

Babos korábbi partnerét legyőzve elődöntős

24
-
  18.03.14 06:38 Sport

Andrea Hlavackovával aratta tavaly a legnagyobb sikerét, most ellenfélként kerültek szembe.

Tavalyi párostársa ellen jutott elődöntőbe Babos Tímea

MOLcsapat
-
  18.03.14 15:48 Sport

Szoros, kemény meccset játszott Hlavackováékkal a Babos-Mladenovic páros, de végül két szettben nyert, és így bejutott az Indian Wells-i elődöntőbe.

Simona Halep negyeddöntőbe jutott Indian Wellsben

Maszol
-
  18.03.14 10:34 Határtalan

Bejutott Simona Halep a negyeddöntőbe a 7.972.535 dollár összdíjazású, Indian Wells-i (Kalifornia) keménypályás tenisztorna női versenyében. A világelső román teniszező 7:5, 6:1-re győzte le kedd este a kínai Wang Qiangot.

Babos Tímea a tavalyi vb-győztes partnerét is kipipálta, irány az elődöntő

-
  18.03.13 23:00 Sport

A magyar teniszező párosban korábbi partnerével, Andrea Hlavackovával került szembe.

Elődöntőben a Babos-Mladenovic kettős Indian Wellsben

Hosszabbítás
-
  18.03.13 22:51 Sport

Két szettben, magabiztos játékkal verték a Niculescu-Hlavackova kettőst.

Tenisz: Babosék már elődöntősök Indian Wellsben

-
  18.03.13 22:46 Sport

Babos Tímea és Kristina Mladenovic folytatta jó szereplését a 8.65 millió dollár összdíjazású Indian Wells-i tenisztorna női párosainak versenyében: a negyeddöntőben 6:4, 6:3-ra győztek a Monica Niculescu, Andrea Hlavácková román, cseh duó ellen.