Tornagyőztes lett az U17-es fociválogatott

-
  18.02.13 15:08 Foci

Nemzetközi tornát nyert a Szélesi Zoltán (36) szövetségi edző vezette magyar U17-es labdarúgó-válogatott.

4 kapcsolódó hír

U17: tornát nyert Szélesi csapata Spanyolországban

-
  18.02.13 08:38 Foci

A magyar U17-es labdarúgó-válogatott 2–1-re legyőzte Szlovákiát, így az első helyen végzett a spanyolországi La Manga Kupán.

Mezőfalva és Ercsi a döntőben

Duol
-
  18.02.13 19:38 Sport

Vasárnap befejeződtek a küzdelmek a téli műfüves labdarúgó-­bajnokság két, dunaújvárosi csoportjában. Az azonos helyen végzett csapatok vasárnap játsszák a hely­osztókat.

A pápai csoportban az Ugod és a Nemesszalók küzd az első helyért

Veol
-
  18.02.13 15:35 Sport

Öt fordulót követően már csak egyetlen hibátlan csapat akad a Téli Kupán. A felkészülési labdarúgó sorozatban a Balatonalmádi eddig valamennyi összecsapását megnyerte. Az ajkai körzetben viszont véget ért a sorozat, a Magyarpolány végzett az élen.

U17: Tornagyőztes lett Spanyolországban a magyar válogatott

-
  18.02.12 22:35 Foci

Szlovákia 2-1-es legyőzésével felkészülési tornán, a La Manga Kupán tornagyőztes lett a Szélesi Zoltán vezette magyar U17-es korosztályos válogatott.