Hosszú Katinka a világcsúcs közelében

Magyar Idők
-
  17.12.14 13:05 Sport

Hosszú Katinka nagyszerű teljesítménnyel, saját világcsúcsától kevesebb mint három tizeddel elmaradva nyerte meg a 100 méter vegyes előfutamait és jutott be az elődöntőbe a koppenhágai rövidpályás úszó Európa-bajnokság csütörtöki délelőtti programjában.

11 kapcsolódó hír

Csak úgy potyognak a magyar érmek a koppenhágai rövidpályás úszó-Eb-n

HVG
-
  17.12.13 17:45 Sport

Hosszú Katinka 400 méter vegyesen nyert, Bernek Péter 400 gyorson lett második.

Nem csak Hosszú Katinkának lesz aranyesélye a délutáni döntőkben

-
  17.12.14 12:21 Vizes sport

A magyar küldöttség legnagyobb sztárja célba vette saját világcsúcsát 100 vegyesen.

Rövid haj, huncut mosoly – így nyert Eb-érmet 15 évesen Hosszú Katinka

-
  17.12.12 20:17 Vizes sport

Napra pontosan 13 éve kezdődött a sikersztori.

Hosszú Katinka nagyon másképp nézett ki 13 éve

NLCafé
-
  17.12.13 17:45 Bulvár

Hosszú Katinka már 15 évesen is sok örömet szerzett a magyar szurkolóknak – ekkor szerezte ugyanis első felnőtt érmét, és azóta sem állt le a trófeagyűjtéssel.

Hosszú véletlen világcsúcskísérletét is veri Kozma önértékelése

-
  17.12.14 12:29 Vizes sport

A férfi 400 vegyes döntőjéből a szabályok zártak ki egy magyart a rövidpályás úszó-Eb-n.

Rövidpályás úszó Eb – Hosszú a világcsúcs közelében

Haon
-
  17.12.14 12:59 Sport

Hosszú Katinka nagyszerű teljesítménnyel, saját világcsúcsától kevesebb mint három tizeddel elmaradva nyerte meg a 100 méter vegyes előfutamait és jutott az elődöntőbe a koppenhágai rövidpályás úszó Európa-bajnokság csütörtöki délelőtti programjában.

Hosszú Katinka saját világcsúcsát ostromolja

-
  17.12.14 12:23 Sport

A második délelőtt is jól sikerült a magyaroknak a koppenhágai rövidpályás úszó Eb-n.

Rövid pályás úszó-Eb: ebből bizony aranydélután lesz

MNO
-
  17.12.14 12:12 Sport

Bernek Péter, Gyurta Gergely, Hosszú Katinka és Kapás Boglárka is dobogót ígérő idővel döntőzik – a csütörtöki délelőtt összefoglalója.

Hosszú Katinka a világcsúcs közelében van

Dehir
-
  17.12.14 12:09 Megyei

Koppenhága - Az úszónő saját világcsúcsától kevesebb mint három tizeddel elmaradva nyerte meg a 100 méter vegyes előfutamait és jutott be az elődöntőbe a rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.