Foci-vb 2018: Európában már csak egy hely kiadó a vb-re

Írország és Dánia nemzeti tizenegye között dől el melyik lesz az utolsó kontinensünkről kijutó válogatott.

Kiütéses győzelemmel jutott ki Dánia a vb-re

Magyar Idők
-
  17.11.14 23:37 Sport

Utolsóként a dán válogatott jutott ki Európából a jövő évi, oroszországi labdarúgó-világbajnokságra, miután a koppenhágai 0-0-s döntetlen után a keddi visszavágón négy góllal verték az íreket.

"Ellen-vb-t" rendeznének az amerikaiak

ATV
-
  17.11.15 13:32 Külföld

Elképzelhető, hogy a jövő évi, oroszországi labdarúgó-világbajnokság előtt tornát rendez a lemaradó neves válogatottak részvételével az Egyesült Államok.

Dánia az utolsó európai kijutó a foci-vb-re

Zoom
-
  17.11.15 06:51 Sport

Utolsóként a dán válogatott jutott ki Európából a jövő évi, oroszországi labdarúgó-világbajnokságra. A negyedik pótselejtezős párharcban a dániai 0-0-s döntetlen után a keddi visszavágón a vendégek négy góllal bizonyultak jobbnak az íreknél Dublinban. Írország-Dánia 1-5 (1-2) gólszerzők: Duffy (6.), illetve Christensen (29.), Eriksen (32., 63., 74.

A dánok kiütötték az íreket, ott lesznek a vébén

24
-
  17.11.14 22:53 Foci

Dánia simán nyert Írországban, és kijutottak a 2018-as foci-vb-re.

Magyar levegőt szagolt az ausztrálok triplázó hőse

Rangadó
-
  17.11.15 12:07 Sport

Már csak egy hely kiadó a világbajnokságra.

17.11.15 14:59 Sport

Dánia az ő vezérletével jutott ki a jövő évi világbajnokságra.

Már csak egy csapat hiányzik a 2018-as foci vb-ről

Propeller
-
  17.11.15 12:11 Sport

Ausztrália magyar idő szerint szerda délelőtt Sydney-ben 3-1-re legyőzte Hondurast, és mivel az első meccs 0-0 lett, így az ausztrálok jutottak ki Oroszországba. Ezzel már csak egy hely kiadó a világbajnokságon és ez csütörtök hajnalban dől majd el. Peru Új-Zélandot fogadja, annak a párharcnak is 0-0 lett az első meccse. (Index.hu)

Mesterhármas a legjobbkor - Ausztrália is kijutott a vb-re

-
  17.11.15 12:08 Sport

A csapatkapitány, Mile Jedinak rázta meg magát a lehető legjobbkor.

Interkontinentális vb-pótselejtezők - Ausztrália sorozatban negyedik vb-jére jutott ki

-
  17.11.15 11:43 Határtalan

Az ázsiai zónában ötödik ausztrálok győzelmének kulcsfigurája az Aston Villában játszó Mile Jedinak volt: a válogatott csapatkapitánya lőtte mindhárom gólt a sydneyi visszavágón. A hondurasiak a hosszabbításban szépítettek. A sorozatban negyedik világbajnokságukra készülő ausztrálok rekordbeállítást jelentő 22 selejtezőmérkőzést…

Dánia is a vb-n, az argentinok kaptak egy négyest

MNO
-
  17.11.15 08:47 Sport

A skandinávok 1-5-re verték az íreket. A németek az utolsó pillanatban egyenlítettek a franciák ellen.

Foci vb: mészárlással jutottak ki a dánok a tornára - videó