Vízilabda hírek

Sport › Vízilabda

Mikler Roland nem csalódott, de könnyebb visszatérésre számított

19.12.10 07:13

Magas színvonalú, végig kiélezett mérkőzést játszott a MOL-Pick Szeged az idei bajnokság első csúcsrangadóján a Telekom-Veszprém ellen, idegenben. A 29-28-as vereség után csak a végeredmény miatt bánkódott a szegediek kapusa Mikler…

Elárulta a magyar válogatott kapitánya: hibázott a világbajnokságon

19.12.09 20:16

Kim Rasmussen, a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya elismerte, kockázatot vállalt azzal, hogy fiatal kerettel utazott el a japán világbajnokságra.

A Dunaújváros letaszította a trónról az Uvse-t

19.12.08 21:22

A Dunaújváros nyerte a női vízilabdázók Magyar Kupáját, miután a vasárnapi döntőben ötméteresek után 13-12-re legyőzte az elmúlt öt évben győztes UVSE csapatát.

A zöld-fehérek mestere elárulta a győzelmük kulcsát

19.12.08 18:07

A jó védekezés volt a Ferencváros férfi vízilabda-csapatának titka az OSC ellen 8–7-re megnyert vasárnapi Magyar Kupa-döntőben – hangsúlyozta Varga Zsolt vezetőedző.

Női vízi Mk: letaszították a trónról az Uvse-t

19.12.08 16:28

A Dunaújváros nyerte a női vízilabdázók Magyar Kupáját, mivel a vasárnapi döntőben ötméteresekkel 13–12-re felülmúlta az elmúlt öt évben győztes UVSE csapatát.

Ők győzhetik le a Fradit, már ha tudják

19.12.07 20:58

A címvédő FTC-t követve az OSC férfi vízilabdacsapata jutott a döntőbe a Magyar Kupában, miután szombaton a második elődöntőben 11-9-re legyőzte a Miskolc együttesét. A Bajnokok Ligájában is érdekelt két együttes vasárnapi összecsapását…

A(z) "Vízilabda" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: