Villarreal CF hírek

Sport › Villarreal CF

La Liga: a Villarreal meglepte idegenben a Sevillát

Tegnap 20:52

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 17. fordulójában a Villarreal 2–1-re legyőzte a Sevillát idegenben.

Megerőltetés nélkül hozta a kötelezőt a Real Madrid

19.12.06 23:04

A La Liga 15. fordulójának második mérkőzésén a Real Madrid a Ferencváros EL-ellenfelét, az Espanyolt fogadta.

Nem viszik Amerikába a spanyol bajnokikat

19.11.15 12:49

A madridi bíróság pénteki döntése miatt mégsem rendezik meg Miamiban a Villarreal-Atlético Madrid spanyol bajnoki labdarúgó-mérkőzést december második hétvégéjén.

Gól nélküli döntetlent játszott a Villarreal és Athletic Bilbao

19.11.03 16:10

Gól nélküli döntetlennel zárult a Villarreal és az Athletic Bilbao összecsapása a spanyol labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának vasárnap játéknapján. Ezzel előbbi gárda őrzi hazai veretlenségét a La Ligában, utóbbi pedig idegenben továbbra is nyeretlen.

Villarreal - Betis: Sárga mezhez sárga lap dukál

19.09.27 23:01

Egymást érik a spanyol élvonalbeli meccsek a hétközi fordulónak köszönhetően. Alig ért véget a 6. forduló, máris itt az újabb kör!

La Liga - Kikapott a Barcelona

19.09.22 08:06

A hazaiak már a második percben vezetéshez jutottak, majd büntetőből a második félidő közepén növelték előnyüket. Sikerükkel a hatodik helyről az elsőre ugrottak.     La Liga, 5. forduló: Granada-FC Barcelona 2-0…

A(z) "Villarreal CF" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: