Újpest hírek

Budapest › Újpest

Erste Liga: eltiltották az Újpest válogatott védőjét

19.03.21 17:47

Varga Arnold, az Újpest válogatott jégkorongozója egy mérkőzésre szóló eltiltása miatt kihagyja a Csíkszereda elleni Erste Liga-elődöntő hatodik összecsapását.

Kiegyenlített a Csíkszeredai Sportklub

19.03.18 21:23

Második hazai mérkőzésén is legyőzte a Csíkszeredai Sportklub az Újpest együttesét a jégkorong Erste Liga elődöntőjében. A csíkiak hétfőn este 5–3-ra nyertek, és ezzel 2:2-re módosították az állást az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban.

Erste Liga: a Csíkszereda egyenlített az Újpest ellen

19.03.18 19:53

A Csíkszereda 5–3-ra legyőzte az Újpestet a jégkorong Erste Liga elődöntőjének negyedik mérkőzésén, ezzel 2–2-re alakította az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcot.

Kaposvárra látogat az Aqvital FC Csákvár

19.03.16 19:41

A bajnokaspiráns Kaposvár otthonába látogat az utóbbi hetek eredménytelenségeinek köszönhetően a 11. pozícióba visszacsúszó Csákvár vasárnap 17 órakor a Merkantil Bank Liga labdarúgó NB II 29. fordulójában.

Jégkorong Erste Liga – Növelte előnyét az Újpest

19.03.14 21:08

AZ Újpest második mérkőzését is megnyerte a vendég Csíkszereda ellen a jégkorong Erste Liga elődöntőjében.

A(z) "Újpest" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: