Sampdoria hírek

Sport › Sampdoria

Klubrekordot érő győzelemmel zárt a Kisvárda a Paks ellen

21.05.09 19:46

Egy félidő alatt négy gólt rúgott a Kisvárda a Paksnak az NB I 33. fordulójában. A tolnaiaknak már csak szépítésre futotta a folytatásban egy büntetőből, ráadásul még egyszer betalált a hazai gárda, így otthon tartotta a három pontot Supka Attila csapata.

Serie A: ötig meg sem állt, átgázolt az Inter a Sampdorián

21.05.09 08:01

Kiütéses, 5–1-es győzelmet aratott az Inter a Sampdoria felett az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójában.

Férfi kosár NB I: a Zte és az Ose nyert az alsóházban

21.05.09 00:01

Az Oroszlány idegenben legyőzte a Kaposvárt (72–59), míg a ZTE hazai pályán verte a Jászberényt (91–71) a férfi kosárlabda NB I alsóházának szombati játéknapján.

Serie A - Csak a hajrában mentett pontot az emberelőnyben lévő AC Milan

21.04.03 15:01

A Sampdoria az 57. percben a 38 éves Fabio Quagliarella találatával szerzett vezetést, két perccel később azonban megfogyatkozott: Adrien Silvát állították ki. A folytatásban emberelőnyben játszó hazaiaknak viszont csak nehezen, a 87. percben Jens Hauge…

A Cagliarival sem bírt a Sampdoria az olasz bajnokságban

21.03.07 20:23

A Sampdoria 2-2-es döntetlent játszott a vendég Cagliarival az olasz labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A(z) "Sampdoria" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: