Real Betis hírek

Sport › Real Betis

Real Sociedad - Real Madrid: Királyi meccs lesz

20.06.21 10:22

Míg a Betis csak nevében királyi csapat idén, addig a Madrid és a Sociedad igencsak jól pörög. A tét nem pici, a Sociedad a BL-indulásért, a Madrid a bajnoki címért küzd.

La Liga: őrült végjáték után ikszelt a Betis a Granadával

20.06.16 08:40

A spanyol labdarúgó-élvonal (La Liga) 29. fordulójának hétfő esti mérkőzésén igazán őrült végjáték után játszott egymással 2–2-t a Real Betis és a Granada Sevillában: a 29. perctől hátrányban lévő hazaiak a 84. percben egyenlítettek, majd négy perccel…

Látványos kamunézősereget prezentált a Sevilla

20.06.12 00:11

Csütörtök este folyamán visszatért a tévéképernyőkre a spanyol labdarúgó első osztály küzdelmei, a La Liga. A Sevilla 2-0-s győzelmet aratott a Real Betis felett, megerősítve ezzel harmadik helyüket a tabellán.

Sevilla - Betis: Folytatódik a Laliga is!

20.06.10 12:13

A Bundesliga után a top5 liga közül a LaLiga is folytatódik, még 11 forduló vár a csapatokra. Egy mini-bajnokság veszi kezdetét, csütörtökön egy Sevilla-Betis derbivel indul újra az élet Spanyolország focistadionjaiban.

A(z) "Real Betis" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: