Magyar foci hírek

Sport › Magyar foci

A hajrában csúszott ki a győzelem a MOL Fehérvár markából

20.03.14 20:24

A több mint húsz percet emberhátrányban futballozó MOL Fehérvár FC 1-1-es döntetlent játszott a Diósgyőrrel az OTP Bank Liga 25. fordulójának zárómérkőzésén.

Nézők és gólok nélkül játszott a Perutz FC

20.03.14 19:46

Zsirai Martin kiállítása miatt egy félidőn át emberhátrányban futballozva egy ponttal tért haza Sárvárról a Perutz FC a labdarúgó NB III-ban.

Nb I: a 90. percben egyenlített a Diósgyőr Fehérváron

20.03.14 19:31

A Mol Fehérvár FC nem bírt odahaza a Diósgyőrrel a labdarúgó NB I 25. fordulójának záró mérkőzésén. A két csapat a hajráig rengeteg helyzetet dolgozott és hagyott ki, az utolsó percekben aztán mindkét gárda betalált egyszer-egyszer (1–1).

NB III: az Eger SE letaszította az élről a listavezetőt

20.03.14 19:25

A megyeszékhelyiek az egyik új szerzemény góljával múlták felül az éllovast, a gyöngyösiek pontot hoztak Budapestről, a hatvaniak viszont a 89. percben kapott góllal alulmaradtak az NB III. Keleti csoportjának a 19. fordulójában.

A(z) "Magyar foci" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: