Magyar foci hírek

Sport › Magyar foci

MOL Magyar Kupa: Őrült hajrá után Újpest-siker és továbbjutás Felcsúton

21.02.24 15:00

Az Újpest Tallo büntetőjével egészen a 83. percig vezetett Felcsúton, ám ekkor Nunes egyenlített, majd Beridze válaszolt azonnal, amivel kialakult a 2-1-es vendég győzelem.

Magyar Kupa: a Budafok idegenben ejtette ki a Paksot

A Mol Magyar Kupa 9. fordulójában az NB I 5. helyén álló Paks a 10. Budafokot fogadta, de némi meglepetésre a vendégek jutottak a 10. fordulóba. Az első félidő izgalmas gólpárbaja és budafoki vezetése után a másodikban inkább taktikai küzdelem alakult…

Hosszabbítás után a legjobb 8 között a ZTE FC

21.02.24 14:07

Szerdán Zalaegerszegen találkozott ismét a ZTE FC és a Budapest Honvéd, hiszen január végén idén már összecsaptak egyszer. A bajnoki találkozót (2-2) a MOL Magyar Kupa nyolcaddöntő követte szerdán, ami 120 perces csata után ért véget és a ZTE…

Futsal NB I: háromszor is vezetett a Veszprém, de csak ikszelt

21.02.23 20:26

A férfi futsal NB I felsőházának első fordulójában hétfőn a Veszprém és a Debreceni EAC megosztozott a pontokon, míg az alsóházban kilencgólos mérkőzésen nyert az Aramis és nyolcgóloson a Nyírgyulaj.

A(z) "Magyar foci" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: