Jégkorong: Kicsit olyan vagyok, mint Diego Maradona – Jaromír Jágr

19.11.11 10:13

Aki csak valamennyire is érdeklődik, vagy érdeklődött a jégkorong iránt, egészen biztosan találkozott már Jaromír Jágr nevével. A cseh legenda több szempontból is párját ritkítja, nemcsak sikerei, hanem kivételesen hosszú karrierje miatt. Ugyanis…

Tornagyőzelem a fiatalított csapattól

19.11.10 15:49

A magyar jégkorong-válogatott a tegnapi zárófordulóban 2-0-ra legyőzte a házigazda Lengyelországot, így megnyerte a Gdanskban megrendezett négyes tornát.

„Volt egy kis kiabálás az öltözőben"

19.11.10 11:22

Az olaszok elleni, végjátékban elveszített mérkőzést követően 0-2-ről állt talpra a magyar jégkorong-válogatott Japán ellen a gdanski Négy nemzet tornán.

A címvédő hosszabbításban őrizte meg veretlenségét Calgaryban

19.11.10 11:07

A St. Louis Blues sorozatban hetedik győzelmét szerezte a Calgary Flames elleni hosszabbításban az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) szombati játéknapján.

A magyar női hokisok nyerték a szlovákiai tornát

19.11.09 23:07

Eredmény (a szlovák szövetség honlapjáról) - döntő: Magyarország-Franciaország 3-2 (1-1, 1-1, 1-0) a magyar csapat gólszerzői: Scott (4.), Dabasi (25.), Huszák (49.) Pat Cortina szövetségi kapitány együttese szerdán 5-0-ra verte a kínaiakat, majd…

Megnyerte a szlovákiai tornát a női jégkorong-válogatott

19.11.08 22:31

A franciák elleni mérkőzésen az első két harmad egyformán 1-1-es döntetlennel zárult, majd a harmadikban Huszák Alexandra döntött.

A(z) "Jégkorong" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: