ETO FC Győr hírek

Sport › ETO FC Győr

II. labdarúgóliga, 13. forduló: Vendéglátóként buktak, a komáromiak és a somorjaiak

Tegnap 15:27

Két hétközi pótolt párharc és egy előrehozott találkozó után szombaton a 13. forduló négy összecsapását rendezték. Szombaton a komáromiak vendéglátóként szenvedtek egygólos vereséget a Dubnica együttesétől. A gyenge teljesítményt…

Női NB I: bravúros kelenföldi siker, ismét az Eto a sereghajtó

20.11.25 16:49

A Kelen SC 3–2-re legyőzte a Haladás-Viktóriát a női labdarúgó NB I 8. fordulójának szerdán bepótolt mérkőzésén Csepelen, így elmozdult a tabella utolsó helyéről, amelyre az ETO FC Győr csúszott vissza.

A Haladás-Viktória 3-1-re kikapott Győrött

20.11.15 19:40

A női labdarúgó NB I. 10. fordulójában a Haladás-Viktória FC 3-1-re kikapott az ETO FC Győr vendégeként. A vasiak csak az első félidőben futballoztak jól, a másodikban visszaesett a teljesítményük.

NB II: Korábbi válogatott játékos szakította meg a Budaörs nagy sorozatát

20.11.13 23:28

A Budaörs 1-0-ra kikapott az ETO FC Győr otthonában az NB II 13. fordulójában elmaradt és pénteken pótolt mérkőzésen.

Az utolsó pillanatban kapott ki itthon a HFC

20.11.13 17:03

Nem tudta meglepni a tabella harmadik helyén álló Dabast a Hódmezővásárhelyi FC NB III-as labdarúgó csapata a mai bajnoki mérkőzésen. „Nagyon tiszteljük őket, hiszen az bajnoki tabella elején helyezkednek el, a mi helyzetünkben azonban minden…

A(z) "ETO FC Győr" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: