Cegléd hírek

Magyar település › Cegléd

Letörte a félsorompót

18.02.06 10:15

Letörte a félsorompót Vas Megyei Rendőr-főkapitányság 2018. 02. 06., k - 07:34 A Sárvári Rendőrkapitányság vádemelési javaslattal zárta le a nyomozást.

Férfi kézilabda NB I – Döntetlen Dabason

18.02.05 13:11

Az újonc Dabas 24-24-es döntetlent játszott a Cegléd csapatával a férfi kézilabda NB I vasárnapi játéknapján.

Kilenc elfogatóparancs volt ellene: bilincsben vitték el a bűnözőt – videó

18.02.05 08:50

- Többek között csalás, közokirat-hamisítás, valamint sikkasztás miatt már kilenc elfogatóparancsot adtak ki az ellen a férfi ellen, akit a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Célkörözési Csoportjának nyomozói fogtak el en.

Női kosárlabda NB I – Cegléden nyert a Sopron

18.02.03 21:06

A címvédő és éllovas Sopron 21 ponttal győzött a Cegléd vendégeként a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Női kosár NB I: Cegléden nyert a Sopron, Pécsen a ZTE

18.02.03 21:00

A címvédő Sopron 21 ponttal győzött a Cegléd vendégeként a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. A DVTK hazai, a ZTE idegenbeli sikerrel igyekezett tartani a lépést az élbollyal, míg a 16. forduló budapesti derbijét a Vasas nyerte meg.

Az első félidőben jobb volt az AJKA az NB I-esek ellen – Paksi FC – FC Ajka 1 – 0 (0 – 0)

18.01.26 16:11

Harmadik felkészülési mérkőzésén NB I-es csapattal játszott az FC Ajka NB III-as csapata a Telki edzőközpontban. FC Ajka: Pokorni Péter – Köles János, Kovács Gergő, Pákai Gergő, Krebsz Máté (Magyar, 46. perc) – Horváth Péter, Nagy Erik,…

A(z) "Cegléd" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: