Találatok: 8 hír

Ponthullás hazai pályán… Real Madrid – Real Betis 0-1

A spanyol labdarúgó bajnokság ötödik fordulójában a Real Madrid hazai pályán fogadta a Betis csapatát, ahol meglepetésre a vendégek egy 94. percben esett fejesgóllal megnyerték az meccset.

Real Madrid - Betis 0:1 (összefoglaló)

Madridista
-
  Ma 00:26 Foci  Románia

Real Madrid - Betis 0:1 Spanyol bajnokság, 5. forduló Gólok: Antonio Sanabria 90+4'

Karim Benzema hosszabbított a Real Madriddal

Madridista
-
  Tegnap 17:30 Foci  Real Madrid

Marcelo, Isco és Dani Carvajal szerződéshosszabbítását követően most a francia Karim Benzema szerződését is meghosszabbította a Real Madrid. A szerdai közlemény szerint a csatár új megállapodása 2021. június 30-ig szól, tehát két évvel hosszabbítottak neki. A 29 éves Benzema kivásárlási ára továbbra is egymilliárd euró. A játékos 2009…

Zinedine Zidane: „Kész van az új szerződésem, de nem ez a legfontosabb”

Madridista
-
  Tegnap 12:19 Foci  Real Madrid

A Real Madrid francia vezetőedzője, a Betis elleni hétközi bajnoki forduló előtt válaszolt a média képviselőinek kérdéseire.

Real Sociedad - Real Madrid 1:3 (összefoglaló)

Madridista
-
  17.09.17 23:50 Foci  Real Madrid

Real Sociedad - Real Madrid 1:3 Spanyol bajnokság, 4. forduló Gólok: Kevin Rodrigues 28.; ill. Borja Mayoral Moya 19., Kevin Rodrigues 36. (öngól), Gareth Bale 61.

Dani Carvajal is aláírta új szerződését a Real Madriddal

Madridista
-
  17.09.17 16:56 Foci  Real Madrid

A Real Madrid vasárnapi bejelentése szerint Dani Carvajal ezen a héten 2022 júniusáig hosszabbította meg szerződését a klubbal. Carvajalt 2013-ban vásároltak vissza a Bayer Leverkusentől.  A kiváló jobbhátvéd eddig 165 mérkőzésen lépett pályára a Real Madriddal. A csapattal három BL-t, egy spanyol bajnokságot és egy spanyol kupát nyert.

Isco még hosszú ideig a Real Madrid játékosa lesz

Madridista
-
  17.09.15 23:10 Foci  Real Madrid

Isco 2013-ban, a Málagától érkezett a Real Madridhoz. Négy év alatt 197 mérkőzésen 34 gólt szerzett és 46 gólpasszt is adott. A 25 éves játékos most 2022-ig meghosszabbította szerződését a Real Madrid csapatával. A nagyszerű középpályás kivásárlási árát 700 millió euróban szabta meg a klub, évente 6 millió eurót keres…

Mateo Kovačić csúnyán megsérült

Az APOEL elleni Bajnokok Ligája mérkőzésen megsérült a Real Madrid horvát játékosa, Mateo Kovačić. A középpályást a 25. percben Toni Kroos váltotta le. A legfrissebb információk szerint Kovačić minimum két hónapig nem játszhat, mivel részleges izomszakadást szenvedett.