Ikszelt az ETO Siófokon

Handball
-
  Tegnap 23:30 Sport  Győr Görbicz Anita

Döntetlent játszott felkészülési mérkőzésen a Győri Audi ETO KC, amely a Siófok vendége volt.

Ifi Eb: bronzérmesek a lányaink

Handball
-
  17.08.20 17:30 Sport  Kézilabda

Sima győzelmet aratott az ifjúsági Eb utolsó napján a magyar válogatott, így a dobogó alsó fokán végzett.

Ifi Eb: végzett az alsóház

Handball
-
  17.08.19 22:30 Sport

Az alsóház utolsó mérkőzéseire került sor az ifjúsági Eb szombati napján: a 9-16. helyek keltek el.

A Viborg nyerte a Kohász-kupát

Handball
-
  17.08.19 15:30 Sport  Magyar foci Fejér

A Kohász-kupa helyosztó mérkőzésein büntetőkkel szerezte meg az ötödik helyet a DVSC, a Dunaújváros legyőzte a Vácot és harmadik lett, a Viborg pedig az utolsó másodpercekben lőtt góllal lett kupagyőztes. A Fradi felkészülési meccsen legyőzte a Besançont.

A Budaörs jutott a döntőbe

Handball
-
  17.08.18 22:30 Sport  Magyar foci Győr

Már hatodik alkalommal rendezi meg a DKKA az idén is rangos Kohász-kupát , amelyen a házigazda mellett a Viborg, a Zvezda, a DVSC, a Vác és a Budaörs szerepel. A Győri ETO a francia Besançont fogadta felkészülési mérkőzésen.

Ifi Eb: a bronzért játszhatnak a mieink

Handball
-
  17.08.18 19:30 Sport

Utolsó napjaihoz érkezett az ifjúsági Eb . Az elődöntőben a mieink a norvégokkal találkoztak, de nem sikerült a bravúr, így vasárnap a franciák ellen játszhatnak a harmadik helyért.

Ifi Eb: a norvégok jönnek

Handball
-
  17.08.18 17:30 Sport

Utolsó napjaihoz érkezett az ifjúsági Eb . Az elődöntőben a mieink a norvégokkal találkoznak, a franciák pedig a németek ellen próbálnak szerencsét.

17.08.17 01:30 Sport

A Ferencváros honlapjának tudósítása szerint a csapat kapitánya úgy döntött, hogy ebben a szezonban mégis játszani fog.

Ifi Eb: megvan az elődöntő

Handball
-
  17.08.17 00:30 Sport

Miután a németek megverték a dánokat a középdöntő utolsó fordulójában, a mieink számára már csak az volt kérdés, hogy a csoport hányadik helyén jutnak az ifjúsági Eb elődöntőjébe.