Találatok: 57 hír

Az F1-es Azeri Nagydíj rajtrácsa

F1-es pályafutása 66. rajtelsőségét szerezte az Azeri Nagydíj szombati időmérő edzésén Lewis Hamilton.

Ricciardo: Nem hibáztatom a falat!

Összetörte autóját a bakui időmérő edzés utolsó szegmensében, így csak a 10. helyről rajtolhat vasárnap a Red Bull ausztrál versenyzője, Daniel Ricciardo.

Videó: Hamilton rajtelsőséget érő gyorsköre Bakuban

Magabiztos, közel fél másodperces előnnyel szerezte meg az első rajtkockát az Azeri Nagydíjon a Mercedes világbajnok versenyzője, Lewis Hamilton.

Räikkönen: Ez nem normális

F1világ
-
  Tegnap 17:53 Forma1

Kimi Räikkönen szerint csak a Pirellikkel volt gond a mai időmérőn, egyébként a Ferrariban megvan a teljesítmény ahhoz, hogy felvegyék a versenyt a Mercedesekkel vasárnap.

Bottas: Holnap én legyek elöl, kérem szépen!

F1világ
-
  Tegnap 17:36 Forma1  Honda

Valtteri Bottas, a Mercedes pilótája lecsúszott a pole pozícióról az Azerbajdzsáni Nagydíj időmérő edzésén, azonban nem adja fel győzelmi reményeit: vasárnap egyértelműen a dobogó legfelső foka a cél számára.

Vettel: Nincs kifogás, nem voltam elég jó

F1világ
-
  Tegnap 17:11 Forma1  Sebastian Vettel

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel azt mondja, nem használhatja kifogásként a mai időmérő edzés után azt, hogy a harmadik szabadedzés nagy részét műszaki probléma miatt ki kellett hagynia.

Verstappen csalódott, hogy nincs meg a 3. hely

F1világ
-
  Tegnap 16:58 Forma1

Csalódottan nyilatkozott a bakui időmérő edzést követően a Red Bull ifjú versenyzője, Max Verstappen.

Hamilton: A szezon eddigi legizgalmasabb köre!

Lewis Hamilton, a Mercedes versenyzője 66. pole pozícióját szerezte meg az Azerbajdzsáni Nagydíj időmérő edzésén – a brit szerint a szezon legizgalmasabb körét élte át.

Hamiltoné a rajtelsőség az Azerbajdzsáni Nagydíjon

Forma-1-es pályafutása 66. rajtelsőségét szerezte Bakuban a Mercedes világbajnok versenyzője, Lewis Hamilton. A második helyről Valtteri Bottas, a harmadikról Kimi Räikkönen rajtolhat.

Bottas a leggyorsabb a bakui időmérő előtt

A Mercedes versenyzője, Romain Grosjean volt a leggyorsabb a Forma-1-es Azerbajdzsáni Nagydíj utolsó szabadedzésén. Kimi Räikkönen második, Lewis Hamilton harmadik lett.

Bottas a leggyorsabb a bakui időmérő előtt, problémák Vettelnél

F1világ
-
  Tegnap 13:03 Forma1  5 hír a témában

A Mercedes versenyzője, Valtteri Bottas volt a leggyorsabb a Forma-1-es Azerbajdzsáni Nagydíj utolsó szabadedzésén. Kimi Räikkönen második, Lewis Hamilton harmadik lett.

Alonso 40 rajthelyes büntetést kap Bakuban

F1világ
-
  Tegnap 12:26 Forma1  Azerbajdzsán Belgium

Papíron 40 rajthelyes büntetést kap a hétvégi Azeri Nagydíjon a McLaren kétszeres világbajnoka, Fernando Alonso.

Jól működött az új Honda-motor Alonso autójában

F1világ
-
  Tegnap 07:33 Forma1  Honda Fernando Alonso

Egy továbbfejlesztett motort tesztelt Fernando Alonso versenyautójában az Azerbajdzsáni Nagydíj pénteki edzésnapján a Honda.

Kubica vezethet az Olasz Nagydíjon? Reagált a Renault!

F1világ
-
  Tegnap 07:27 Forma1  Olaszország Renault

Jolyon Palmer helyett vezetheti a Renault versenyautóját a Forma-1-es Olasz Nagydíj pénteki nyitóedzésén Robert Kubica – ez a hír terjedt el a minap a nemzetközi sajtóban. A Renault pedig rögtön reagált.

Massa szerint csapattársa magabiztosabb lett

F1világ
-
  17.06.23 20:17 Forma1  Brazília Felipe Massa

Felipe Massa, a Williams versenyzője sokszor látja el tanácsokkal fiatal csapattársát, Lance Strollt, aki a két héttel ezelőtti hazai nagydíján először szerzett pontot.