Kisalföld.hu  Ma 00:18 Megyei

A kisalfold.hu két szerencsés Olvasója közösen trükközhetett Juhász Marcellal és Kiss Balázzsal. Most Ön is megismerheti a győri és a kapuvári bűvész titkait!

Már közel 100 rendőrségi kamera veszi Győr `minden´ rezdülését! - videó

Kisalföld.hu  Ma 00:48 Megyei

A térfigyelők hálózata folyamatosan bővül, átlagban évente körülbelül 400 felvételt ment le a győri rendőrség. Rablók, cserbenhagyók reszkessetek, egyre többen buktok le!

Videó: kis híján a szezon gólját lőtte a Videoton játékosa

NSO  Tegnap 18:03 Sport

Bár akadtak szép gólok a labdarúgó NB I 25. fordulójában, ha Filipe Oliveira alábbi videóban látható helyzete bemegy, akkor hetekig mutatják, nemcsak itthon, hanem szerte a világban. Azonban a pécsiek kapusa, Vukasin Polekszics résen volt...

Koszár csúccsal nyert

Vaol.hu  Tegnap 20:21 Sport  Szentgotthárd

A Synergy Fitness Szentgotthárd SE futója, Koszár Zsolt csúccsal nyert a 30. Telekom Vivicittá városvédő futáson.

Videoton - Újpest: Meg kell tartani az előnyt

Feol.hu  Tegnap 19:03 Sport

Székesfehérvár – Kedden, 18 órától a Magyar Kupa döntős tagságáért lép pályára a Videoton FC a Szusza Ferenc Stadionban. A fehérváriak egygólos előnnyel látogatnak az Újpesthez.

Dying Light - jöhetnek a saját modellek (videó)

GameStar Online  Tegnap 20:03 Gaming

A Techland komolyan gondolja a Dying Light modok támogatását, hamarosan új eszközöket ad a fejlesztői készlethez, melyeket most egy videón is láthatunk.

Magyar Kupa: Újpest - Videoton

Profitipp.hu  Tegnap 21:19 Sport

A Videoton 1-0-s előnyre tett szert a Magyar Kupa elődöntőjének első felvonásán és szerintünk Újpesten is győzhetnek.

Videó: Olyan gólt lőtt a Honvéd játékosa, mint Ibrahimovic

Csakfoci.hu  Tegnap 22:51 Foci

Legalábbis a korábban az Ajaxban is megfordult Zlatan Ibrahimovic jutott eszébe több portálnak is Hollandiában, miután látták Souleymane Youla (Honvéd), a DVSC-nek lőtt okszizós találatát. Amely egyébként valóban nagyon szép volt. Az MLSZ TV videója.

A Richter volt a nap nyertese

Napi.hu  Tegnap 18:03 Gazdaság

A magyar gyógyszergyártó részvényeivel az átlagos napi forgalmát jelentősen meghaladva, csaknem 9 milliárd forint értékben kereskedtek hétfőn.

Torna: Boncsér nyerte a nemzetközi Budapest Kupát

Az ifiknél Boncsér Krisztián, a kadetoknál Mészáros Krisztofer szerepelt a legjobban az 1. Nemzetközi Férfi Junior Budapest Kupán a Tornacsarnokban.

Atlétika: 100 km után a 24 órás versenyen is nyert a női bajnok

NSO  Tegnap 18:33 Sport  Vas

A hétvégén Sárváron gyűltek össze a magyar ultrafutók, hogy a sárvári 6/12/24 órás futóversenyen vegyenek részt. Az esemény egyben a 24 órás ultrafutó országos bajnokság, valamint az OptiVita Ultrafutókupa 2. állomása is volt.

Fenyőerdővel nyert világbajnokságot az akvarista

hirado.hu  Tegnap 18:49 Kultúra

Fenyveserdő című munkájával tavaly aranyérmet szerzett.

Ördög Nóra telefonon, kihangosítva tudta meg, hogy nyert

Ő a legjobb tévés műsorvezető a magyar tévés újságírók szerint.

Bajnok a HVSE-triója - Hatos Gábor két súlycsoportot ugorva is nyert

Vaol.hu  Tegnap 21:45 Sport

A három arany-, egy ezüst- és két bronzérmet szerző Haladás VSE második lett a pontversenyben a felnőtt szabadfogású birkózók országos bajnokságán.

Simán nyert a Valencia, feljött a BL-helyre

Origo  Tegnap 23:35 Sport

A Valencia 4-0-ra legyőzte a vendég Granada együttesét a spanyol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén, ezzel a Bajnokok Ligája-indulást érő negyedik helyre jött fel a tabellán.