Találatok: 48 hír

Mészöly Géza: Saját fegyverével vertük meg a Paksot

Vaol  Tegnap 22:33 Megyei  Paks Sopron

A Szombathelyi Swietelsky-Haladás-Paks (2-0) NB I-es labdarúgó-mérkőzést értékelte Mészöly Géza és Csertői Aurél.

Sorozatban harmadszor kapott ki a Paks

Teol  Tegnap 21:30 Megyei  Vas Szombathely

A Haladás két góllal nyert pályaválasztóként a Paks ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójában, Sopronban. A vendégek egymás után harmadszor kaptak ki azután, hogy előzőleg sorozatban kilenc mérkőzésen maradtak veretlenek.

A Paks játszott, a Haladás nyert

M4 Sport  Tegnap 20:26 Foci

Félidőnként egy-egy góllal hűtötték le Sopronban az aktívabb vendégeket.

NB I - Sorozatban harmadszor kapott ki a Paks

Népszava  Tegnap 20:18 Sport  Paks Sopron

Swietelsky Haladás-Paksi FC 2-0 (1-0).

NB I: könnyedén győzött a Haladás a Paks ellen

NSO  Tegnap 19:52 Foci  Paks Sopron

Sorozatban harmadik bajnoki vereségét is elszenvedte a Haladás ideiglenes, soproni otthonába látogató Paks a labdarúgó NB I 29. fordulójában. A mérkőzés első félidejében Jancsó András, a másodikban Iszlai Bence volt eredményes, így 2–0-ra nyert a Haladás.

Labdarúgó NB I – Sorozatban harmadszor kapott ki a Paks

Haon  Tegnap 19:29 Sport  Paks Sopron

A Haladás két góllal nyert pályaválasztóként a Paks ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójában, Sopronban.

OTP Bank Liga: Tovább írja rossz szériáját a Paks

FociClub  Tegnap 18:05 Foci  Paks Sopron

Újabb Jancsó-góllal került lejtőre a Paks.

Legyőzni a Paksot 2–0-ra? Ez már Haladás!

NSO  Tegnap 17:56 Foci  Paks Sopron

Sorozatban harmadik bajnoki vereségét is elszenvedte a Haladás ideiglenes, soproni otthonába látogató Paks a labdarúgó NB I. 29. fordulójában. A mérkőzés első félidejében Jancsó András, a másodikban Iszlai Bence volt eredményes, így 2–0-ra nyert a Haladás.