Ide kattintva nézheti élőben a kajak-kenu Eb-t

Híradó
-
  17.07.16 09:29 [N/A]

A plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokságon szombati fináléit öt magyar arannyal tapétázták ki versenyzőink. A vasárnapi folytatást 8:55-től láthatják az M4 Sporton és az m4sport.hu-n.

16 kapcsolódó hír

Kajak-kenu Eb: Öt arany és egy bronz a szombati magyar mérleg

ATV
-
  17.07.15 16:37 Sport

A magyar egységek nagyszerű teljesítményt nyújtva öt arany- és egy bronzérmet gyűjtöttek szombaton, a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság első döntős napján, amelynek délelőttjén hét 1000 méteres és három 500 méteres finálét rendeztek.

Kajak-kenu Eb: valóságos aranyeső esik Plovdivban

24
-
  17.07.15 10:32 Sport

A magyar versenyzők fantasztikusan szerepelnek a plovdivi Európa-bajnokságon, újabb négy arany született szombaton.

Magyar arany a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokságon

444
-
  17.07.16 09:48 Sport

A kajakos Takács Tamara  aranyérmet szerzett 500 méter egyesben. (MTI)

Sorra érkeznek az aranyérmek a kajakos lányoktól

NLCafé
-
  17.07.15 10:11 Sport

Alig indult el a szombati versenynap, a magyar lányok már a negyedik aranyérmüket szerzik a kajak-kenu Eb-n.

17.07.15 13:36 Vizes sport

Másfél óra leforgása alatt öt magyar aranyérem született.

A női kajaknégyes is Európa-bajnok!

Inforádió
-

A Lucz Dóra, Medveczky Erika, Takács Tamara, Vad Ninetta összeállítású női kajaknégyes aranyérmet szerzett 500 méteren a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság szombati versenynapján.

Fantasztikus magyarok, halmozzák az aranyokat a kajak-kenusok

Ripost
-
  17.07.15 12:30 Sport

Nagyon belehúzott a magyar csapat az Európa-bajnokság szombati napján, sorozatban nyerték a döntőket.

Kajak-kenu-Eb: megvan az első arany és bronz

MNO
-
  17.07.15 10:10 Sport

Szárnyalnak a magyar sportolók a szombati versenynapon.

Újabb magyar arany a plovdivi kajak-kenui Európa-bajnokságon

Propeller
-
  17.07.16 09:40 Sport

Aranyérmet szerzett 500 méter egyesben a kajakos Takács Tamara a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokságon vasárnap. A kajakos Takács Tamara aranyérmet szerzett 500 méter egyesben a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi versenynapján. (MTI)

Gratulálunk! Aranyesőt csináltak a magyar kajakosok és kenusok a bulgáriai eb-n

-
  17.07.15 11:06 Sport

Most zajlik Bulgáriában a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság. A szombati versenynapon délelőtt már öt számban aranyérmes a magyar csapat.

Hatalmas aranyeső hullott a magyarokra a kajak-kenu Eb-n

Szeretlek Magyarország
-
  17.07.15 10:07 Belföld

Elképesztő teljesítményt nyújtanak a magyarok Plovdivban: öt aranyat és egy bronzérmet szereztek szombaton.

17.07.15 09:11 Vizes sport

Bodonyi Dóra nyerte meg a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság női K–1 1000 méteres döntőjét. A magyar sportoló 3:57.984 perc alatt teljesítette a távot. Hozzá hasonlóan aranyérmes lett 1000 méteren a női K–2-es csapat, valamint 500 méteren a női K–4-es és C–2-es egység, illetve a férfi K–4-esek is!