Bezár

Kapcsolódó megyék

Kihirdették a dohányboltosokat

Kihirdették a dohányboltokra kiírt koncessziós pályázat eredményét, amely szerint 5415 dohánybolt nyílhat július 1-jével.

21 kapcsolódó hír

5415 dohánybolt nyílik július elsejétől

Győr24  13.04.23 13:14 Megyei

Kihirdették a dohányboltokra kiírt koncessziós pályázat eredményét, 5415 dohánybolt nyílhat július 1-jével - erről Gyulay Zsolt, a Nemzeti Dohánykereskedelmi Nonprofit Zrt. vezérigazgatója beszélt az m1 Az Este című műsorában hétfőn.

5415 dohánybolt nyílhat

Adó.hu  13.04.23 10:11 Gazdaság

Kihirdették a koncessziós pályázatok nyerteseit. Néhány napon belül második fordulót hirdetnek.

Kihirdették az eredményeket: 5415 dohánybolt nyílhat meg

ATV  13.04.23 10:04 Gazdaság

Ismertették a trafikokra kiírt koncessziós pályázat eredményét. A nyertesek húsz évre szóló jogosultságot szereztek dohánycikkek árusítására. Az 5415 koncesszió kissé felülmúlja a várakozásokat, legalábbis a nemzeti dohánykereskedelmi cég vezetője szerint.

Íme a dohányboltok listája

Figyelő  13.04.23 09:02 Gazdaság

Kihirdették a dohányboltokra kiírt koncessziós pályázat eredményét.

Újabb hír a dohányboltokról

mmonline.hu  13.04.23 08:59 Gazdaság

Kihirdették a dohányboltokra kiírt koncessziós pályázat eredményét, amely szerint 5415 dohánybolt nyílhat július 1-jével. A napokban kiírják a második fordulóra vonatkozó pályázatot.

Megvan ki lesz dohányboltos

TőzsdeFórum  13.04.23 07:00 Gazdaság

A 5415 dohánybolt nyílhat július 1-jével - erről Gyulay Zsolt, a Nemzeti Dohánykereskedelmi Nonprofit Zrt. vezérigazgatója beszélt az m1 Az Este című műsorában hétfőn.

Mégsem nyitnak a nemzeti dohányboltok májusban

Hír24  13.04.23 06:44 Belföld

A mostani bejelentés szerint júliusban nyílhatnak az első trafikok. Az ígéret szerint pár napon belül kiírják az új pályázatot azokra a területekre, ahol az első körben nem volt jelentkező.

Debrecenben ők nyithatnak dohányboltot

Cívishír  13.04.23 17:00 Belföld

Ismert nevek is feltűnnek a kedden közzétett listán.

Én trafóm, te trafálsz, ő trafik: itt a megyei dohányboltosok listája

Délmagyar.hu  13.04.23 15:47 Megyei

Csongrád megye – A Nemzeti Dohánykereskedelmi Nonprofit Zrt. honlapján közzétette azoknak a neveit, akik országszerte nemzeti dohányboltot nyitnak. Íme a Csongrád megyei lista. Tizenegy településen egyelőre nincs trafik, de nem valószínű, hogy ezek „egészségfaluk" lennének majd...

Csak ők árulhatnak cigit Szegeden

SzegedCafé.hu  13.04.23 14:27 Belföld

Keddre virradóra eredményt hirdetett a Nemzeti Dohánykereskedelmi Nonprofit Zrt., a kormany.hu-n pedig közzé is tették, kik azok, akik a következő 20 évben árulhatják majd a cigarettát Szegeden. Városunkban 86 pályázati helyet hirdettek meg, ennél viszont kevesebben szereztek jogot arra, hogy … Tovább

Sokan ötösével nyithatnak trafikot

VG.hu  13.04.23 12:31 Gazdaság

Kihirdették a dohányboltokra kiírt koncessziós pályázat eredményét, 5415 dohánybolt nyílhat július 1-jével – közölte Gyulay Zsolt, a Nemzeti Dohánykereskedelmi Nonprofit Zrt. vezérigazgatója.

Kihirdették a dohánybolt pályázat nyerteseit

Orientpress.hu  13.04.23 10:35 Gazdaság

5415 dohánybolt nyílhat július 1-jével a kedden kihirdetett eredmény szerint. A nyertesekkel 30 napon belül megkötik a szerződést, húsz évre szóló jogosultságot szereztek. Az első fordulóban 1417 koncesszió nem kelt el, kétezernél kevesebb lakosú településeken. A második forduló néhány napon belül elindul, kiírják a pályázatot.

Ők nyerték a dohányboltok jogát

Origo  13.04.23 09:15 Gazdaság

Kihirdették és közzétették a dohányboltokra kiírt koncessziós pályázat eredményét, 5415 dohánybolt nyílhat július 1-jével. Gyulay Zsolt, a Nemzeti Dohánykereskedelmi Nonprofit Zrt. vezérigazgatója szerint ez kicsit meghaladja az előzetes várakozásokat, de 1417 koncesszió nem kelt el, itt új pályázatot írnak ki.

Nem hoz túl nagy dohányt az állami trafikbiznisz

NOL  13.04.23 07:34 Gazdaság

Hétfő este közzétették a Nemzeti Dohánykereskedelmi Nonprofit Zrt. (NDN) honlapján a trafikpályázat nyerteseinek nevét. Sok részlet azonban nem derült ki, csupán a győztes nevek szerepelnek a települések mellett, amelyből az szűrhető le, hogy 3174 városban vagy faluban mintegy 5900 koncessziót adtak ki.

Mindenhol lesz dohánybolt a térségben

Dabasrégió  13.04.23 04:37 Gazdaság

Dabasrégió – Kihirdették a dohányboltokra kiírt koncessziós pályázat eredményét, 5415 dohánybolt nyílhat július 1-jével – erről Gyulay Zsolt, a Nemzeti Dohánykereskedelmi Nonprofit Zrt. vezérigazgatója beszélt az m1 Az Este című műsorában hétfőn. A legkisebb településen is lesz legalább egy vállalkozó, aki . . . → tovább