Lewis Hamilton

Sport › Lewis Hamilton

Hamilton és Federer a csúcson, Schumacher jobban van - A nap hírei

14.11.23 22:38

Érdekel, mik voltak a hazai és nemzetközi sportvilág legfontosabb történései? A Sport365.hu napi összefoglalójában egy csokorba szedi a nap addigi legfontosabb híreit, hogy semmiről ne maradj le.

Rosberg: Hamilton megérdemelte a bajnokságot

14.11.23 16:36

Nico Rosbergnek nem sikerült a csoda, nemcsak a világbajnoki címet nem nyerte meg, egy műszaki hiba miatt körhátránnyal ért célba a szezonzáró Abu-Dzabi Nagydíjon.

F1: Hamilton Abu-Dzabiban vált kétszeres világbajnokká!

14.11.23 16:06

Lewis Hamilton nyerte meg a 2014-es Formula–1-es világbajnokság utolsó, 19. futamát Abu-Dzabiban, amivel bezsebelte pályafutása második világbajnoki címét. Csapattársa, Nico Rosberg csak a 14. lett. Felipe Massa a második, Valtteri Bottas a…

Videó: Hamilton lerajtolta Rosberget és világbajnok lett - NemCsakFoci

Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője lett 2014 Formula 1-es világbajnoka – karrierje során másodszor –, miután megnyerte az idényzáró futamot is Abu-Dhabiban.

F1: Hamilton győzött, kétszeres bajnok

A szezonzáró Abu-Dzabi Nagydíjon Lewis Hamilton győzött, megszerezte második bajnoki címét, Rosbergnek csak a bocsánatkérés jutott. A két Williams a dobogón.

Lewis Hamilton másodszor világbajnok!

Az utolsó futamon dőlt el, hogy az angol vagy Rosberg nyeri a vébét. A német pilóta műszaki gondokkal küzdött.

F1: Hogyan lehet bajnok Nico Rosberg?

14.11.23 10:18

A vasárnap délutáni Abu-Dzabi Nagydíjon a valamelyik Mercedes-pilóta világbajnok lesz. Hamilton duplázik vagy Rosberg lép be a klubba? Íme a feltételek.